Програма підтримки ініціатив мешканців Варвинської об'єднаної територіальної громади та громадських організацій на 2019-2020 роки

Нормативна база

1. Розпорядження голови №5 «Про утворення Робочої групи та Координаційної ради по розгляду ініціатив міні-проектів, затвердження їх персонального складу»

2. Розпорядження голови №74 «Про затвердження анкет ініціатив»

3. Рішення сесій №45-21/18 «Про затвердження Програми підтримки ініціатив мешканців Варвинської об’єднаної територіальної громади та громадських організацій на 2019-2020 роки»

Проекти

1.  №1 Встановлення пластикової конструкції "Я люблю Варву" в смт Варва Чернігівської області

2. №2 Встановлення металевої конструкції - трисекційної вхідної арки в сквері "Казкове містечко"

3. №3 Встановлення скейт-майданчика на розі вулиць Ярославська та Зарічна в смт Варва Чернігівської області

4. №4 "ФОРТЕЦЯ: Історію Варви творить кожен з нас"

Голосування за ініціативи мешканців Варвинської ОТГ