ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ

Роз’яснення для страхувальників щодо поетапного впровадження електронної форми листків непрацездатності До відома страхувальників!

Доводимо до вашого відома, що 04.06.2021 набув чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України від 01.06.2021 № 1066 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки», яким затверджено ряд документів:

10:59 29.06.2021

В е-лікарняному оновились причини непрацездатності

Матеріальне забезпечення застрахованим особам по е-лікарняних необхідно оформлювати за формою заяви-розрахунку, врахувавши, що у е-лікарняного відсутня серія, але йому присвоюється унікальний номер, та в е-лікарняному оновились причини непрацездатності. У заявах-розрахунках по листках непрацездатності на паперових бланках коди причин непрацездатності залишаються без змін.

16:47 23.06.2021

Фонд профінансував щомісячні страхові виплати за травень у повному обсязі

Станом на сьогодні ФССУ завершив фінансування щомісячних страхових виплат за травень, кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для майже 200 тисяч осіб. На це направлено 890 мільйонів гривень.

11:48 17.06.2021

Фонд направив 3,4 млн грн на щомісячні виплати для 137 медиків і їх родин

З початку 2021 року Фонд соціального страхування України направив 3,4 млн гривень на щомісячні страхові виплати для працівників закладів охорони здоров’я, які отримали стійку втрату працездатності внаслідок профхвороби на COVID-19, а також членів сімей померлих медичних працівників.

12:00 16.06.2021

Фонд профінансував щомісячні страхові виплати за травень у повному обсязі

12:00 16.06.2021

Як відбувається створення та оплата е-лікарняних?

Щороку українські лікарі видають понад 5 мільйонів листків непрацездатності. Однак після завершення перехідного етапу та повного переходу закладів охорони здоров’я на формування електронних медичних висновків, лікарняні формуватимуться автоматично!

10:51 14.06.2021

Фонд профінансував державні одноразові допомоги для 16 сімей, чиї рідні померли від профзахворювання на COVID-19, у тому числі і з Чернігівської області

Для родин шістнадцяти медичних працівників, які померли внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України сьогодні профінансував одноразові страхові виплати за рахунок коштів державного бюджету на загальну суму 26,48 млн гривень.

10:50 14.06.2021

Фонд соціального страхування України розпочинає здійснювати оплату е-лікарняних

В Україні розпочинається перехід закладів охорони здоров’я на створення електронних медичних висновків замість видачі паперових листків непрацездатності. Для застрахованих осіб програмні засоби автоматично формуватимуть на їх підставі е-лікарняний – такий електронний листок непрацездатності не потребує дублювання на бланку та наділений повним переліком функцій паперової версії.

12:27 10.06.2021

Правління схвалило проєкт змін до бюджету Фонду

На екстреному засіданні 09 червня правління Фонду соціального страхування України схвалило проєкт змін до річного бюджету Фонду. Зміни затверджені для врегулювання надання Фонду фінансової допомоги у розмірі 400 мільйонів гривень з державного бюджету.

12:26 10.06.2021

Допомоги на поховання застрахованих осіб призначено для 5 526 сімей

Упродовж січня-травня 2021 року Фонд соціального страхування України нарахував допомоги на поховання родинам 5 526 застрахованих осіб, які померли у період трудової діяльності. За той же період 2020 року було профінансовано 4 267 допомог на поховання.

10:01 10.06.2021