30 років Незалежності України: «Енергія перетворення триває»!

Дата: 31.08.2021 11:20

Двадцять газорозподільних компаній України, які працюють під брендом РГК, підготували великий проект як подарунок країні до 30-ої річниці Дня Незалежності.

Проект розповідає  історію країни крізь призму успішного розвитку індустріальних, аграрних та інших економічних лідерів регіонів, які обрали джерелом енергії блакитне паливо, є унікальними та успішними. Цим проектом РГК АТ «Чернігівгаз» засвідчує, що сильна, процвітаюча Україна неможлива без сильної економіки регіонів.

Ми хочемо поширити наш проект спільно з Вами в рамках заходів зі святкування 30-ї річниці Дня Незалежності. Просимо Вас за можливості включити демонстрацію ролика про 2 унікальних підприємства регіону в комплекс заходів з нагоди святкування Дня Незалежності України, в тому числі на Ваших сайтах, в ефірах та телепрограмах.

Кожен регіон – унікальний та неповторний по-своєму. Як і історія та гордість краю -  його підприємства. А розвиток індустрії можливий завдяки енергії, в тому числі - газифікації підприємств-флагманів та нових, народжених незалежністю.

Тож саме на часі -  відео-марафон «30 років Незалежності України: «Енергія перетворення триває!».

Ролик розміщений за посиланням на Ютуб-каналі https://www.youtube.com/watch?v=oshhHfekx3I&list=PL5t71mg03WuVOvMvOKYuggwcfJCCC_eCC&index=17

Посилання для скачування https://fex.net/ru/s/trld2y5

Конопацька-Плєхова Ольга Миколаївна