ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЕПІДЕМІЧНОЇ СИТУАЦІЇ З COVID-19 ПО ВАРВИНСЬКІЙ ОБЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ НА 21.11.2021Р

Дата: 25.11.2021 09:35

З 15.11.2021 року по 21.11.2021р. в  вірусологічну лабораторією ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» направлено 114 зразків біологічного матеріалу на  обстеження методом ПЛР на COVID-19. Отримали 41 позитивний результат. (35,96%).Це жителі смт. Варва-26, с.Журавка-8, с.Мармизівка-2, с.Озеряни-3,

с.Світличне-1, с.Калиновиця-1.

За даний період одужало 65 чоловік та 1 помер.

Загалом станом на 21.11.21р. на лікуванні залишається  117 хворих  на COVID-19.

З початку пандемії в районі захворіло  2525 чоловік , в т.ч. 37 померло.

Нагадуємо, що одним з ефективних заходів з профілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, яка викликана коронавірусом SARS-CoV-2, є вакцинація. Вакцини проти COVID-19 критично важливі для стримування пандемії та розповсюдження хвороби. Всі зареєстровані в Україні вакцини – безпечні та ефективно формують імунітет.

В Варві працюють пункт щеплення у закладі охорони здоров’я КНП «Варвинський центр первинної медико-санітарної допомоги» та Центр масової вакцинації населенні від гострої респіраторної хвороби COVID-19. Від початку вакцинальної кампанії станом на 12.11.2021 року в Варвинській СТГ в пунктах щеплення щеплено першою та другою дозою   5591 чоловік, з них отримали одну дозу – 3442 чоловік, повністю імунізовані та отримали дві дози – 2149 чоловік.

Долучайтесь до вакцинації та будьте здорові!

Завідувач                                                                                      А.В. Науменко

Варвинським відділенням

ДУ «Чернігівський обласний центр