ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЕПІДЕМІЧНОЇ СИТУАЦІЇ З COVID-19 ПО ВАРВИНСЬКІЙ ОБЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ НА 23.01.2022Р

Дата: 24.01.2022 10:02

З 17.01.2022 року по 23.01.2022р. в  вірусологічну лабораторією ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» направлено 114 зразки біологічного матеріалу на  обстеження методом ПЛР на COVID-19. Отримали 59 позитивний результат. (51,75%).Це жителі смт. Варва-17, с.Журавка-37, с. Антонівка-1, с.Гнідинці-1, с.Озеряни-1, с.Богдани-1, смт. Ладан-1.

За даний період одужало 33 хворих та 2 померло.

Загалом станом на 23.01.22р. на лікуванні залишається  100 хворих  на COVID-19.

З початку пандемії в районі захворіло  2876 чоловік , в т.ч. 48 померло.

Нагадуємо, що одним з ефективних заходів з профілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, яка викликана коронавірусом SARS-CoV-2, є вакцинація. Вакцини проти COVID-19 критично важливі для стримування пандемії та розповсюдження хвороби. Всі зареєстровані в Україні вакцини – безпечні та ефективно формують імунітет.

Аналіз та темпи проведення вакцинації в регіоні.

Від початку вакцинальної кампанії станом на 19.01.2021 року в Варвинській СТГ в пунктах щеплення щеплено першою та другою дозою   9938 чоловік, з них отримали одну дозу – 4881 чоловік, повністю імунізовані та отримали дві дози 5057чоловік.

Долучайтесь до вакцинації та будьте здорові!

Завідуюча                                                                                      А.В. Науменко

Варвинським відділенням

ДУ «Чернігівський обласний центр