ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЕПІДЕМІЧНОЇ СИТУАЦІЇ З COVID-19 ПО ВАРВИНСЬКІЙ ОБЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ  НА  13.02.2022Р

Дата: 14.02.2022 12:06

За минулий тиждень в вірусологічну лабораторією ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» направлено 343 зразків біологічного матеріалу на обстеження методом ПЛР на COVID-19. Отримали 253 позитивний результат (73,76%).Це жителі смт. Варва-168, с.Журавка-47, с.Гнідинці-12, с.Озеряни-9, с. Світличне-3, с.Дащенки-2, с. Остапівка-1, с.Леляки-3, с.Кухарка-2, с. Кулишівка-2, м. Макушиха-1, с. Макіївка-1, с.Воскресенське-1, с. Іванківці-1.

За даний період одужало 325 хворих та 1 помер.

Загалом станом на 13.02.22р. на лікуванні залишається  487 хворих  на COVID-19.

З початку пандемії в районі захворіло  3690 чоловік , в т.ч. 49 померло.

Нагадуємо, що одним з ефективних заходів з профілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, яка викликана коронавірусом SARS-CoV-2, є вакцинація. Вакцини проти COVID-19 критично важливі для стримування пандемії та розповсюдження хвороби. Всі зареєстровані в Україні вакцини – безпечні та ефективно формують імунітет.

Аналіз та темпи проведення вакцинації в регіоні.

Від початку вакцинальної кампанії станом на 10.02.2021 року в Варвинській СТГ в пунктах щеплення щеплено першою та другою дозою   10376 чоловік, з них отримали одну дозу 5132 чоловік, повністю імунізовані та отримали дві дози 5244 чоловік (в т.ч. 6 дітей). Бустерну дозу отримали 159 осіб.

Долучайтесь до вакцинації та будьте здорові!

Завідуюча                                                                                      А.В. Науменко

Варвинським відділенням

ДУ «Чернігівський обласний центр