«Чернігівгаз Збут» закликає клієнтів підписувати документи онлайн, щоб не наражати себе на небезпеку

Дата: 31.03.2022 11:05

Шановні клієнти ТОВ «Чернігівгаз Збут» з категорії юридичних осіб!

У зв'язку з військовою агресією Росії проти України і введенням по всій країні воєнного стану для вашої безпеки й зручності просимо користуватися сервісами електронного документообігу «Вчасно» або «M.E.Doc». Зазначене програмне забезпечення повністю відповідає вимогам законодавства до формування документації. До того ж ці документи мають таку ж юридичну силу, як і ті, що складені у паперовому вигляді.

За допомогою електронних сервісів можна просто і зручно зареєструвати документи в електронному вигляді і миттєво обмінятися документами з контрагентом.

Важливо пам’ятати, що електронні документи повинні бути підписані кваліфікованим електронним підписом (КЕП) та КЕП печаткою (якщо юридична особа використовує печатку).

За деталями звертайтеся до свого персонального менеджера або за телефоном: 093-500-53-59.

«ТВІЙ ГАЗЗБУТ». Надійний та зручний для кожного.