Фонд виплатив вже 375 млн грн щомісячних страхових виплат за квітень

Дата: 12.05.2022 13:59

Фонд соціального страхування України продовжує здійснювати страхові виплати за квітень – станом на сьогодні щомісячні виплати отримали понад 50 тисяч потерпілих на виробництві та членів їх родин. Загалом перераховано на банківські картки потерпілих або доставлено листоношами вже 375 мільйонів гривень квітневих страхових виплат.

Загалом ФССУ щомісяця фінансує страхові виплати для понад 190 тисяч осіб, які мають стійку втрату працездатності внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також для їх сімей. Нагадаємо, щомісячні страхові виплати фінансуються у наступному місяці за попередній. Фінансування виплат за квітень наразі продовжується.

Щомісячні страхові виплати від Фонду соціального страхування України також будуть призначені для всіх осіб, які постраждали під час виконання професійних обов’язків внаслідок бойових дій і отримали стійку втрату працездатності або інвалідність.

Такі виплати в повному обсязі компенсують потерпілим втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності.