Дата: від до Скинути

Учні Варвинського ліцею №2 висадили дерева в рамках святкування міжнародного дня Землі

У підтримку Дня довкілля та Всесвітнього дня Землі збільшуємо кількість зелених насаджень. Цього року саджаємо сосни. Ми несемо відповідальність за збереження та відтворення природи, тому потрібно зберігати, охороняти, збільшувати багатство флори, а щедра природа віддячить нам чистим повітрям і тінистими галявинами.

16:30 22.04.2024

Учні Озерянської школи висадили фруктові та хвойні дерева в рамках святкування Міжнародного дня Землі

"Давайте почуємо голос Землі" під таким гаслом проведений екологічний круїз вчителем біології та хімії Ларисою Олександрівною Дмитренко. Своєрідними подарунками для нашої Матінки-Землі була організована акція " Зроби планету кращою", в ході якої були висаджені фруктові та хвойні дерева.

16:19 22.04.2024

Подяка від Національної гвардії України

Одна з військових частин передала подяку для Варвинської СТГ за вагомий внесок у підвищення боєздатності та майбутню перемогу України у війні за незалежність. Для потреб цієї частини з бюджету було виділено близько двох мільйонів гривень.

16:14 22.04.2024

Колективи ложкарів "Колорит" та "Веселі Музики" взяли участь у Міжнародному фестиваль - конкурсі "Kyiv Art Fest"

Сьогодні, 20 квітня, колективи ложкарів "Колорит" та "Веселі Музики" взяли участь у Міжнародному фестиваль - конкурсі "Kyiv Art Fest". Море емоцій та натхнення отримали від виступів, як учасники так і всі присутні. Хоча день випав нам з повітряними тривогами, але дякуючи Богу та нашим захисникам, все добре. Отже ансамбль ложкарів "Колорит "- Гран Прі!!!!

09:39 22.04.2024

Учні випускного класу висадили туї на території Гнідинцівської школи

19 квітня у рамках Дня довкілля одинадцятикласники Гнідинцівського ЗЗСО приєдналися до Загальнонаціональної акції єднання та віри "Випускники-2024 року для майбутніх поколінь" та висадили плодові дерева на території закладу освіти.

09:36 22.04.2024

Безкоштовні вантажні перевезення по Україні для ветеранів та внутрішньо переміщених осіб

У березні 2024 року Український компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.

10:34 19.04.2024

Платіжна дисципліна за розподіл газу – запорука енергетичної стабільності України!

Чернігівщина щодня страждає від російської агресії, а систематичні обстріли регіону призводять до руйнування або пошкодження газових мереж. Відтак, стабільна доставка «блакитного палива» вимагає відповідальної та цілодобової роботи газовиків. Саме за рахунок оплати за послугу з розподілу газу фахівці Чернігівської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» здійснюють не тільки стабільний розподіл газу, а й оперативне відновлення газопостачання та усі необхідні аварійні роботи.

10:26 19.04.2024