Новини Чернігівщини

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: підготовка до зими для бюджетників буде напруженою

За вісім місяців поточного року ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», поставило своїм клієнтам 136,5 млн кубометрів газу. Майже 95 % ресурсу спожили побутові споживачі, решту – бюджетні й бізнесові структури.

17:08 20.09.2021

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: подбайте про комфортне проходження опалювального сезону завчасно

Управління соціального захисту населення в Чернігівській області почали проводити звірку списків боржників з надавачами комунальних послуг. ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», отримано список побутових споживачів для перевірки стану їх особових рахунків.

15:44 15.09.2021

Електроенергія для бізнесу без цінових «гойдалок» - тариф «Фіксований» від ТОВ «Чернігівгаз Збут»

Розуміючи потреби бізнесу у фінансовій стабільності, особливо в опалювальний сезон, ТОВ «Чернігівгаз збут» який працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», пропонує компаніям категорії малого та середнього бізнесу укласти договір постачання електроенергії на 4 квартал 2021 р. за тарифом «Фіксований».

12:43 02.09.2021

Кількість злісних неплатників за розподіл газу на Чернігівщині зменшилась на 40%

78 тисяч – стільки споживачів наразі мають борг за послугу з розподілу газу перед АТ «Чернігівгаз». Його загальна сума скала 15,7 мільйонів гривень. Найбільша кількість боржників – у Прилуцькому та Ніжинському районах.

11:20 31.08.2021

11:20 31.08.2021

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: до 30 вересня подовжено термін підключення до тарифу «Твій газ Рівномірний платіж»

Всупереч весняним очікуванням постачальників та прогнозам експертів газового ринку, вартість блакитного палива в міжопалювальний період не лише не зменшилася, а, навпаки, зросла. Так, за даними Української енергетичної біржі, у травні-серпні середньозважена вартість ресурсу зросла більше ніж на 68% – з 9,3 грн до 15,7 грн за кубометр. А закупівельна вартість на вересень уже перевищує 18,3 гривень за кубічний метр. У той же час, ціна газу для побутових клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», у вересні залишиться незмінною і складатиме 7,99 грн за куб.

10:23 31.08.2021

АТ "Чернігівгаз" здійснює безкоштовну заміну лічильників газу

За 8 місяців 2021 року, спільно з представниками державного підприємства "Чернігівстандартметрологія", газорозподільна компанія провела планові повірки 12,2  тис. побутових лічильників газу. Під час них виявили, що 4,9 тис. лічильників непридатні для подальшої експлуатації, оскільки похибка вимірювання перевищує допустимі норми. Це відбувається через зношеність внутрішніх складових, а саме вимірювального та лічильного механізмів. Такі лічильники підлягають заміні – її здійснює оператор ГРМ за рахунок тарифу на розподіл газу.

10:23 31.08.2021

Новий опалювальний сезон: жителі Чернігівщини будуть з теплом та гарячою водою

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу», прийнятий Парламентом 14 липня.

10:21 31.08.2021