Новини Чернігівщини

АТ «Чернігівгаз»: Вчасне технічне обслуговування внутрішніх газових мереж рятує життя

«Подбай про безпеку» - газовики пропонують клієнтам технічне обслуговування внутрішніх газових мереж за акційною ціною – 300 грн на рік. Витоки газу є основною причиною викликів 104, і є вкрай небезпечними для здоров’я.

11:13 12.07.2021

Лаштуй сани влітку: як клієнти ТОВ «Чернігівгаз Збут» готуються до зими

Витрати на тепло в осінньо-зимовий період «з’їдають» левову частку доходів власників будинків з індивідуальним опаленням. Тож питання, як їм зменшити фінансове навантаження на родинний бюджет, набуває особливої актуальності. ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», пропонує побутовим споживачам природного газу відповідь на це питання – тариф «Твій газ Рівномірний платіж». У травні-червні понад 1800 жителів Чернігівської області вже перейшли на нього, щоб уникнути великих сум у зимових платіжках.

11:10 12.07.2021

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: захистіть бізнес від коливання ціни за допомогою фіксованого тарифу на електроенергію

Суттєві коливання цін на електроенергію, особливо на ринку на добу наперед та внутрішньодобовому ринку, ускладнюють для бізнесу планування витрат на енергоресурси.

08:44 06.07.2021

Вартість газу за тарифом «Твій газ Рівномірний платіж» у липні залишиться на рівні 7,99 гривень за куб

На тлі зростання вартості блакитного палива на енергетичних ринках тариф «Твій газ Рівномірний платіж» залишається острівцем стабільності. У липні ціна газу за цим тарифом не зростатиме. Для тих, хто приєднається до комерційної пропозиції в липні, як і для підписників тарифу в травні-червні, вартість палива залишиться незмінною — 7,99 грн за кубометр.

09:08 01.07.2021

Оплата за розподіл електроенергії через постачальника економить час для бізнесу

З червня поточного року юридичні особи, які є клієнтами ТОВ «Чернігівгаз Збут», отримали нову можливість. Представники бізнесу відтепер можуть сплачувати за послугу розподілу електричної енергії через свого постачальника.

16:45 23.06.2021

Подбай про власну безпеку! Як замовити технічне обслуговування внутрішніх газових мереж за 300 грн на рік

Витоки газу на внутрішніх мережах є причиною половини викликів аварійної служби 104. У «Чернігівгазі» наголошують: така аварійність мереж пов’язана з відсутністю їхнього вчасного технічного обслуговування. З 2015 року у тарифах на розподіл газу, затверджених НКРЕКП, не передбачені кошти на обслуговування внутрішніх мереж споживачів.  За чинним українським законодавством, відповідальність за внутрішні мережі - не лише газові, а й всі інші, та газове обладнання у приватних будинках і квартирах несуть їхні власники. Для цього вони мають укласти угоду на виконання робіт з технічного обслуговування внутрішніх мереж з організацією, яка має відповідні дозволи і ліцензії.

15:58 07.06.2021

Кому ТОВ «Чернігівгаз Збут» подарує газ?

Гроші на газ зможуть виграти клієнти ТОВ «Чернігівгаз Збут», які в червні перейдуть на тариф «Твій газ Рівномірний платіж». З 01 по 30 червня 2021 року компанія запускає акцію «Рівномірний підключай — Газ вигравай!»

15:20 07.06.2021