Новини Чернігівщини

«Чернігівгаз Збут»: заборгованість населення зросла, і перевищує 680 мільйонів гривень

Впродовж грудня 2021 – січня 2022 року побутові споживачі ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», збільшили заборгованість за спожитий газ більше, ніж на 200 мільйонів гривень. Наразі, загальний борг населення перед компанією перевищив 680 мільйонів.

10:53 21.02.2022

Громади Чернігівщини втрачатимуть 10% коштів від продажу земель

Плата за землю залишається одним із найважливіших джерел наповнення місцевих бюджетів. На сьогодні вона складається з земельного податку, який сплачують власники земельних ділянок, та орендної плати за користування ділянками державної та комунальної власності.

09:14 21.02.2022

«Чернігівгаз» у 2021 році сплатив 191 млн грн податків до бюджетів усіх рівнів

За 2021 рік газорозподільна компанія АТ «Чернігівгаз» сплатила 191 млн грн податків. З них понад 119 млн грн - до державного, і 66 млн грн - до місцевого (йдеться про ПДФО, податки на землю та нерухомість), що є істотним внеском у розвиток місцевих громад і відновлення економіки регіону. Загалом компанії, які працюють під брендом РГК, сплатили минулого року до бюджетів усіх рівнів 4,3 млрд грн.

12:29 11.02.2022

Чому за газ необхідно сплачувати до 25 числа?

З травня минулого року ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗБУТ», забезпечує своїх побутових клієнтів природним газом за ціною 7,99 грн за кубічний метр. У компанії наголошують, що від своєчасності оплат залежить стабільність газопостачання до кожної оселі.

08:50 09.02.2022

Досягнуто вагомих здобутків, але попереду – ще складніші завдання

У ювілейний рік 30-річчя незалежності нашої держави лісівники України досягли найкращих показників у галузі. Підприємства Держлісагентства у 2021 році сплатили до Державного бюджету майже 9 мільярдів податків. Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець.

16:12 07.02.2022