1. АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Варвинської селищної ради «Про внесення змін до рішення Варвинської селищної ради від 12 липня 2018 року №30-11/18отг «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки Код згідно з КОАТУУ 7421155100»

2. РІШЕННЯ __ липня 2018 року №____ Про внесення змін до рішення Варвинської селищної ради від 12 липня 2018 року №30-11/18отг «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки Код згідно з КОАТУУ 7421155100»

3.  СТАВКИ податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки