Про затвердження Плану діяльності виконавчого комітету Варвинської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік

ВАРВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРВИНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

12_грудня 2019 _ року  № 159

Про затвердження Плану діяльності

виконавчого комітету Варвинської селищної ради

з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік

Керуючись ст. 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», п.п. 5 п. «а» статті 30, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Варвинської селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити План діяльності виконавчого комітету Варвинської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік, що додається.

2. Уповноважити відділ організаційно-кадрової та юридичної роботи  не пізніше як у десятиденний строк з моменту затвердження Плану оприлюднити його у спосіб, визначений статтею 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кального О.В.

Селищний голова                                                                                   В.В. Саверська-Лихошва

рішення сесії селищної ради

12 грудня 2019 року  №159

діяльності виконавчого комітету Варвинської селищної ради

з підготовки проектів регуляторних актів

на 2020 рік

Вид акту

Назва акту

Ціль прийняття

Строки підготовки проекту

Найменування органів/підрозділів, відповідальних за розроблення проекту

1.

Рішення

Про встановлення вартості (тарифу) з надання в користування торгівельного місця.

Встановлення плати за надання в користування (оренду) торгівельного місця в місцях здійснення торгівлі.

І півріччя

КП «Господар»;

відділ економічного розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства.

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету селищної ради                                                                                      Є.М. Шкуліпа