Проєкт Інвестиційна програма комунального підприємства "Господар" Варвинської селищної ради Чернігівської області на 2020 рік

До відома споживачів водопостачання та водовідведення

Проект інвестиційної програми Комунального підприємства «Господар» Варвинської селищної ради на 2020 рік

Проект Інвестиційної програми КП «Господар» на 2020 р. розроблений відповідно до вимог «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 14.12.2012 р. № 630, постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 14.12.2012 р. № 381 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.01.2013 р. за № 98/22630.

Метою розробки інвестиційної програми є виконання заходів напрямлених на зменшення втрат ресурсів при наданні послуг з водопостачання та водовідведення споживачам та забезпечення комерційного та технологічного обліку в системах водопостачання та водовідведення.

Пропозиції від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань приймаються КП «Господар» в письмовому вигляді як особисто, так і шляхом направлення поштою протягом 14 календарних днів з дня розміщення  відповідної інформації за адресою: вул. Шевченка, 18, смт. Варва, Варвинський район, Чернігівська область, 17600.

04.11.2019