2019 рік

6 340 грн., на технічний нагляд по об’єкту "Капітальний ремонт дитячого садка в частині внутрішніх електричних мереж зовнішнього освітлення по вул. Шевченка, 75 в смт Варва, Варвинського району, Чернігівської області (коригування) (кошти освоєні в повному обсязі)

25 000 грн. на виконання та 4 302 грн. на співфінансування об’єкту "Капітальний ремонт дитячого садка в частині внутрішніх електричних мереж зовнішнього освітлення по вул. Шевченка, 75 в смт Варва, Варвинського району, Чернігівської області (коригування №2) (кошти освоєні в повному обсязі)

40000,00 «Закупівля комп’ютерного обладнання та телевізора для Комунального закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів «Варвинський ліцей №1» Варвинської селищної ради, смт Варва, Варвинського району, Чернігівської області»; (кошти освоєні в повному обсязі)

430 172,54 грн на виконання об’єкту «Капітальний ремонт дитячого садка в частині внутрішніх електричних мереж та мереж зовнішнього освітлення по вул. Шевченка, 75 в смт Варва, Варвинського району, Чернігівської області»; (кошти освоєні в повному обсязі)

49 800 грн. для виготовлення проектно-кошторисної документації  на капітальний ремонт системи опалення ЗДО «Джерельце» (кошти освоєні в повному обсязі)

- 30000,00 - «Придбання комплектів меблів для Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Джерельце» Варвинської селищної ради Варвинського району Чернігівської області»; (кошти освоєні)

- 149068,00 грн проведення поточного ремонту харчоблоку в ЗДО «Казка» по усуненню порушень вимог законодавства, виявлених під час здійснення заходу державного нагляду по вул. Шевченка, 75 в смт Варва, Варвинського району, Чернігівської області»; (кошти освоєні в повному обсязі)

- 56712,00 – придбано моноблоки для КЗЗСО «Варвинський ліцей №1» та «Варвинський ліцей №2»

- 190235,56 грн. - забезпечення реконструкції по об’єкту облаштування засобів дистанційної передачі даних по ЗДО «Джерельце» із них освоєно коштів у сумі 12150,00 грн. на оплату проектно-кошторисної документації

- 193000,00 - виконані роботи по облаштування засобів дистанційної передачі даних КЗЗСО «Варвинський ліцей №1»

- 166789,49 - реконструкція по об’єкту облаштування засобів дистанційної передачі даних по Дитячо-юнацькій спортивній школі із них на оплату проектно-кошторисної документації у сумі 12150,00 грн. (кошти освоєні в повному обсязі)

- 190235,56 грн. - забезпечення реконструкції по об’єкту облаштування засобів дистанційної передачі даних по ЗДО «Джерельце» із них 12150,00 грн. на оплату проектно-кошторисної документації (кошти освоєні в повному обсязі)

- 204200,00 – на оплату послуг з доступу до інтернет по КЗЗСО «Варвинський ліцей №1» та «Варвинський ліцей №2» (кошти освоєні в повному обсязі)

- 216667,00 – придбано комп’ютерне обладнання, навчальне обладнання та корекційно-розвиткові засоби для ІРЦ (кошти освоєні в повному обсязі).