Служба безпеки України новини

На Чернігівщині СБУ викрила киянина з підробленим посвідченням співробітника спецслужби

Киянина, який використовував підроблене посвідчення співробітника СБУ для збору коштів нібито для учасників бойових дій, затримала на Чернігівщині Служба безпеки України.

16:44 21.11.2019

На чернігівському кордоні виявили контрабандну партію сигарет

На Чернігівщині співробітники Держприкордонслужби за сприянням представників СБУ перешкодили планам пачкарів. Зокрема у суботу вночі на українсько-російській ділянці кордону, в Сновському районі, прикордонники відділу “Гута-Студенецька” та оперативних підрозділів завадили спробі незаконного переміщення в Україну підакцизних товарів. Про це повідомляє ДПСУ.

09:13 12.11.2019

Через оборудку одного з керівників митного посту, затриманого СБУ на Чернігівщині, держбюджет щомісяця недоотримував понад мільйон гривень

Посадовець Чернігівської митниці, затриманий Службою безпеки України, входив до організованого угруповання, яке налагодило нелегальне ввезення в нашу країну імпортної сільгосппродукції без сплати обов’язкових митних платежів.

14:25 08.10.2019

У закладі громадського харчування було виявлено ретрансляцію заборонених в Україні телеканалів. Нацрада та СБУ припинили трансляцію трьох російських телеканалів на Чернігівщині

15:08 13.09.2019

СБУ закликає мешканців та гостей Чернігівщини бути пильними під час святкових заходів до Дня Незалежності!

Управління СБ України в Чернігівській області закликає мешканців та гостей Чернігівщини під час святкових заходів до Дня Незалежності бути уважними, не втрачати пильність та дотримуватися заходів безпеки у місцях з масовим скупченням людей.

11:39 23.08.2019