Служба безпеки України новини

Контррозвідка СБУ викрила привласнення понад 32 мільйони бюджетних коштів під час виконання держоборонзамовлення

Оперативники спецслужби встановили, що протягом 2017-19 років власник одного з чернігівських комерційних підприємств уклав два договори з Міноборони загальною вартістю понад 100 мільйонів гривень.

15:09 23.01.2020

Співробітники Служби безпеки України у межах понад 20 кримінальних проваджень припинили діяльність майже 300 нелегальних автомобільних заправних комплексів у всіх регіонах України

Оперативники та слідчі спецслужби задокументували, що комплекси функціонували із порушенням вимог чинного законодавства. Їх діяльність становила підвищену небезпеку для оточуючих та призводила до масштабного недоотримання коштів місцевими бюджетами. За попередніми оцінками експертів, лише за два роки сума несплачених державі податків перевищила 10 мільярдів гривень.

16:22 03.01.2020

На Чернігівщині СБУ викрила киянина з підробленим посвідченням співробітника спецслужби

Киянина, який використовував підроблене посвідчення співробітника СБУ для збору коштів нібито для учасників бойових дій, затримала на Чернігівщині Служба безпеки України.

16:44 21.11.2019

На чернігівському кордоні виявили контрабандну партію сигарет

На Чернігівщині співробітники Держприкордонслужби за сприянням представників СБУ перешкодили планам пачкарів. Зокрема у суботу вночі на українсько-російській ділянці кордону, в Сновському районі, прикордонники відділу “Гута-Студенецька” та оперативних підрозділів завадили спробі незаконного переміщення в Україну підакцизних товарів. Про це повідомляє ДПСУ.

09:13 12.11.2019

Через оборудку одного з керівників митного посту, затриманого СБУ на Чернігівщині, держбюджет щомісяця недоотримував понад мільйон гривень

Посадовець Чернігівської митниці, затриманий Службою безпеки України, входив до організованого угруповання, яке налагодило нелегальне ввезення в нашу країну імпортної сільгосппродукції без сплати обов’язкових митних платежів.

14:25 08.10.2019

У закладі громадського харчування було виявлено ретрансляцію заборонених в Україні телеканалів. Нацрада та СБУ припинили трансляцію трьох російських телеканалів на Чернігівщині

15:08 13.09.2019

СБУ закликає мешканців та гостей Чернігівщини бути пильними під час святкових заходів до Дня Незалежності!

Управління СБ України в Чернігівській області закликає мешканців та гостей Чернігівщини під час святкових заходів до Дня Незалежності бути уважними, не втрачати пильність та дотримуватися заходів безпеки у місцях з масовим скупченням людей.

11:39 23.08.2019