Служба безпеки України новини

Співробітники Служби безпеки України припинили у Чернігові діяльність нарколабораторії з виготовлення особливо небезпечних наркотичних та психотропних речовин

Оперативники спецслужби встановили, що двоє мешканців обласного центру організували нарколабораторію в одному з приватних гаражних приміщень.

10:34 17.05.2019

Українці, будьте пильними при перетині кордону.

Громадяни України, які збираються відвідати Російську Федерацію або Республіку Білорусь, повинні пам’ятати, що під час перебування за кордоном вони залишаються під правовим захистом своєї держави - України.

12:52 12.04.2019

На Чернігівщині СБУ викрила угруповання хакерів на підготовці кібератак напередодні виборів Президента України

Співробітники Служби безпеки України у межах виконання завдань із забезпечення кібернетичної безпеки викрили угруповання хакерів на підготовці кібератак на комп’ютерні системи органів влади під час виборів Президента України.

14:18 25.03.2019