Служба безпеки України новини

СБУ заблокувала канал збуту пороху криміналітету

СБУ запобігла незаконному збуту вибухових речовин у Чернігівській області. У зловмисника вилучено майже 2,5 кг пороху та більше сотні набоїв калібру 7,62 мм. Серед «замовників» товару були представники кримінальних кіл.

11:08 12.07.2021

На Чернігівщині СБУ звільняла «заручників»: проведено антитерористичні навчання

Служба безпеки України провела антитерористичні навчання на території Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства Державної міграційної служби України.

11:55 29.06.2021

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого причетні до скоєння тяжких злочинів. В ході синхронних операцій одразу в декількох областях України було затримано семеро чоловіків. Четверо із них – члени одного із добровольчих батальйонів.

14:32 07.05.2021

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів

Управлінням Служби безпеки України в Чернігівській області проводиться комплекс перевірочних антитерористичних заходів на об’єктах можливих терористичних посягань, у тому числі у прикордонних районах області.

14:40 20.04.2021

Збитки державі становлять 80 млн грн: СБУ викрила оборудку із землями сільгосппризначення

Служба безпеки України викрила протиправний механізм привласнення 5 тис. гектарів державних земель сільськогосподарського призначення. Процедуру відчуження «супроводжували» посадовці Держгеокадастру, які діяли на замовлення менеджменту великого агрохолдингу.

16:54 08.04.2021

На Чернігівщині СБУ провела антитерористичні навчання на об’єкті критичної інфраструктури

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Чернігівській області провела спеціальні антитерористичні навчання на об’єкті критичної інфраструктури регіону.

15:18 25.03.2021