Служба безпеки України новини

За матеріалами СБУ зловмисникам, які організували канал торгівлі людьми, оголошено підозри у скоєнні злочину у складі організованої групи

За матеріалами Служби безпеки України особам, які займались «вербуванням» українців призовного віку для заробітків на нелегальному бізнесі,  оголошено про підозру у скоєнні злочину у складі організованої групи.

14:20 22.03.2023

ЗАЯВА СБУ ЩОДО ПРОЯВІВ ГІБРИДНОЇ ВІЙНИ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПРОСТОРІ

Сьогодні вітчизняний інформаційний простір зазнає безпрецедентного впливу. Україна зіткнулася зі спробами системного нагнітання паніки, поширенням фейкової інформації та викривленням реального стану речей. Усе це в комплексі – ніщо інше, як чергова потужна хвиля гібридної війни.

10:15 17.02.2022

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни

За матеріалами Служби безпеки України Апеляційний суд Чернігівської області остаточно затвердив рішення про покарання іноземця – мешканця Чернігова за поширення публічних закликів до війни.

12:34 25.01.2022

За матеріалами СБУ суд покарав колишнього високопосадовця Державної виконавчої служби, який забирав зарплати підлеглих

За матеріалами СБУ, до 7 років ув’язнення засуджено одного з колишніх керівників Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області. Чиновник запровадив у відомстві систематичне вимагання грошей з підлеглих.

16:47 09.12.2021

СБУ виявила прихований арсенал вогнепальної зброї з тепловізорами поблизу кордону з Росією та Білоруссю

СБУ продовжує проводити комплексні заходи з протидії незаконному обігу засобів ураження. У ході слідчо-оперативних дій у Чернігівській області встановлено місцезнаходження прихованого арсеналу незареєстрованої вогнепальної зброї.

15:54 30.11.2021

СБУ блокувала антиукраїнську мережу, яка під кураторством РФ розробляла плани захоплення влади

СБУ блокувала деструктивну діяльність антиукраїнської мережі, яка під «антивакцинаторськими» гаслами намагалася дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в державі. Так, зловмисники закликали до насильницької зміни конституційного ладу. За попередньою інформацією, їхні дії координували російські куратори.

09:11 25.11.2021

СБУ ліквідувала міжнародний канал контрабанди анаболічних стероїдів до РФ з мільйонними оборотами

Співробітники Служби безпеки України заблокували діяльність злочинного транснаціонального угруповання. Зловмисники налагодили транзитний канал контрабандного переправлення анаболічних стероїдів через Україну до РФ

09:08 25.11.2021

СБУ викрила посадовців Чернігівської міськради на розкраданні коштів, виділених на розвиток соціальної інфраструктури

Служба безпеки України викрила посадовців Чернігівської міської ради та керівників будівельних компаній на привласненні десятків мільйонів гривень, виділених на розвиток соціальної інфраструктури міста.

12:01 01.11.2021

СБУ заблокувала чергову схему фальсифікації ПРЛ-тестів та COVID-сертифікатів на Чернігівщині

Служба безпеки України заблокувала у Чернігові чергову схему фальсифікації ПРЛ-тестів та «Міжнародного свідоцтва про вакцинацію» від коронавірусної хвороби. Щомісяця «прибуток» зловмисників становив 400 тис. грн.

15:51 08.10.2021