Прилуцький районний відділ поліції ГУНП в Чернігівській області

На Прилуччині поліцейські затримали торгівця наркотиками

Співробітники Прилуцького райвідділу поліції задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 42-річним мешканцем Парафіївської громади. Роздрібного наркодилера затримано до ізолятора тимчасового тримання.

14:33 26.04.2024

Прилуцькі поліцейські нагадали школярам про безпеку на дорозі

У рамках тижня безпеки дорожнього руху інспекторка сектору ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції Яна Гуменна провела профілактичний безпековий захід з учнями місцевого ліцею №3. Заходи були присвячені попередженню дитячого травматизму на дорогах та підвищенню рівня правосвідомості пішоходів.

14:32 26.04.2024

На Прилуччині поліцейські повідомили про підозру двом місцевим мешканцям за незаконну порубку лісу

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили про підозру двом зловмисникам, які за попередньою змовою випиляли у лісосмузі Ічнянської громади дерев на понад 100 тисяч гривень.

10:47 25.04.2024

«Вивчати важливі правила безпеки легко та цікаво»: мобільний клас безпеки курсує Прилуччиною

Співробітники ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції завітали з мобільним класом безпеки до учнів Прилуцького ліцею №2. В ігровій формі поліцейські провели для дітей тематичний профілактичний урок.

10:42 25.04.2024

«У таких класах цікаво як навчатись, так і навчати»: поліцейські Прилуцького району взяли участь у відкритті двох спеціалізованих класів безпеки

Сьогодні поліцейські спільно з співробітниками ДСНС та представниками Червоного Хреста України підтримали початок навчання дітей у новостворених класах Прилуцького ліцею №13 та Южненського ліцею Парафіївської громади.  Гості провели урок з безпеки та нагадали дітям правила безпечної поведінки.

16:15 23.04.2024

На Прилуччині поліцейські розказали майбутнім абітурієнтам про переваги своєї професії

Співробітники кадрового апарату Прилуцького районного відділу поліції запрошували випускників Сокиринського професійного аграрного ліцею, Сокиринської школи та Южненського ліцею вступати до закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку поліцейських.

16:13 23.04.2024

Прилуцькі поліцейські розшукали водія легковика, який пошкодив припарковане авто та втік

Співробітники Прилуцького відділу поліції склали два адміністративні протоколи на водія транспортного засобу, який вчинив ДТП в центрі Прилук та зник з місця автопригоди. Порушнику доведеться сплатити штраф у розмірі більше 4 тисяч гривень.

10:31 19.04.2024

Прилуцький районний відділ поліції запрошує випускників на навчання до ВУЗів системи МВС України

Головне управління Національної поліції в Чернігівській області проводить добір кандидатів, яким станом на 31 грудня 2024 року виповниться 17 років, які мають повну загальну середню освіту, для отримання вищої освіти на денній формі навчання за державним замовленням, а саме:

11:53 15.04.2024