Прилуцький районний відділ поліції ГУНП в Чернігівській області

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Прилуччини застерігає громадян від шахрайських схем

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в Інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку. Ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які спонукають переказати кошти під приводом швидкого та заманливого заробітку.

09:19 25.07.2024

Прилуцькі поліцейські викрили чоловіка у перевезенні контрафактної продукції майже на мільйон гривень

Керманича з нелегальним багажем поліцейські зупинили у Прилуках. З автівки правоохоронці вилучили 15 тисяч пачок цигарок без марок акцизного податку. За цим фактом поліція під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури розслідує кримінальне провадження.

09:18 25.07.2024

На Прилуччині поліцейські розшукали зловмисника, який підозрюється у незаконному заволодінні двома транспортними засобами та у крадіжці майна

Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу встановили особу чоловіка, який причетний до низки злочинів: він обікрав будинок та угнав мопед у Прилуках, а в Ічнянській громаді незаконно заводів мотоциклом. Два транспортні засоби та частину викраденого майна з будинку у нього вилучили.

14:31 24.07.2024

Прилуцькі поліцейські вилучили у двох місцевих мешканців наркотичні речовини

Днями в ході санкціонованих обшуків співробітники Прилуцького районного відділу поліції виявили у двох жителів Прилук згортки з сухою подрібненою речовиною рослинного походження та інші речові докази.

14:30 24.07.2024

На Чернігівщині поліцейські повідомили про підозру озброєній організованій злочинній групі виробників та торгівців наркотиками

Поліцейські припинили діяльність організованої злочинної групи, яка систематично виготовляла та збувала уроздріб психотропні речовини в особливо великих розмірах. Слідчі слідчого управління обласної поліції повідомили всім чотирьом фігурантам про підозри у злочинах, скоєних у складі організованої злочинної групи.

14:46 09.07.2024

На Прилуччині поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному вирощуванні конопель і в зберіганні боєприпасів, вибухових речовин та наркотичних засобів

Співробітники відділення № 2 (м. Ічня) Прилуцького райвідділу поліції в ході санкціонованого обшуку вилучили у жителя одного із сіл Ічнянської громади коноплі, висушену наркосировину, що схожа на канабіс, порох та бойові частини до снарядів.

16:00 24.06.2024

Торгувала цигарками без акцизу: прилуцькі поліцейські припинили незаконний продаж фальсифікованих товарів

На продавчиню торгівельної точки співробітники Прилуцького районного відділу поліції склали адміністративний протокол за порушення правил торгівлі тютюновими виробами, їй загрожує штраф.

11:38 17.06.2024

Надіслала незнайомцю понад 4 тисячі гривень за неіснуючі будматеріали: поліцейські закликають сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліцейські наполегливо рекомендують мешканцям Прилуччини бути обачними під час покупок в соцмережах та на сайтах безкоштовних оголошень.

11:37 17.06.2024

Поліцейські затримали зловмисника, який нажився на родині зниклого безвісти військового

Аферист представився правоохоронцем та виманив гроші у сім’ї безвісти зниклого військовослужбовця ЗСУ. Оперативники ДВБ спільно із поліцейськими Чернігівщини затримали фігуранта.

09:28 11.06.2024

Прилуцькі поліцейські оперативно затримали викрадача автомобіля

Оперативники кримінальної поліції Прилуцького райвідділу впродовж кількох годин встановили та затримали зловмисника, який незаконно заволодів автівкою місцевого мешканця. Крадений легковик вилучено.

08:52 07.06.2024