КАРТКА ПОСЛУГИ СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ ТА РЕІНТЕГРАЦІЇ

Комунальний заклад «Варвинський центр соціальних служб» Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернгівської області

м. Варва,

вул. Шевченка, 42, каб. 2, 3

контактний телефон: (236) 2-11-05

електронна пошта: varvacentr@ukr.net

Приймальні години: 8.00 - 17.00; перерва: 12.00 - 13.00

Назва послуги: СОЦІАЛЬНА ІНТЕГРАЦІЯ ТА РЕІНТЕГРАЦІЯ

Зміст послуги: розвиток, формування та підтримка соціальних навичок, допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення, допомога в отриманні безоплатної правової допомоги, допомога в оформленні документів; допомога в отриманні реєстрації місця проживання/перебування; сприяння в отриманні житла, працевлаштуванні тощо; надання психологічної підтримки; допомога у зміцненні/відновленні родинних та суспільно корисних зв’язків.

Форма надання: денна; за місцем проживання /перебування отримувача соціальної послуги інтеграції або в приміщенні суб’єкта що надає послугу.

Термін надання: визначається індивідуально для кожного отримувача соціальної послуги інтеграції.

Соціальні групи: особи, які постраждали від торгівлі людьми; неповнолітні та молодь, які повернулись з місць позбавлення волі; випускники інтернатних закладів;, люди з інвалідністю; вимушено переміщені особи; сім’ї мігрантів; сімї (особи), які потрапили у складні життєві обставини.

Гранична чисельність отримувачів: 10 осіб отримувачів послуг на 1 фахівця Умови: безоплатно

Документи, потрібні для отримання послуги: копія паспорту, копія ідентифікаційного коду.

Правові підстави: Закони України «Про соціальну роботу із сім’ями, дітьми та молоддю», «Про соціальні послуги», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про охорону дитинства», постанова Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 587 «Про організацію надання соціальних послуг»,  наказ Міністерства соціальної політики України від 30 липня 2013 № 458 «Про затвердження стандартів надання соціальних послуг особам, які постраждали від торгівлі людьми» від 26.09.2016 №1067, наказ Міністерства соціальної політики України від 26.09.2016 № 1067 « Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги соціальної інтеграції випускників інтернатних закладів (установ)», наказ Міністерства соціальної політики України від 23.06.2020  № 429 «Про затвердження Класифікатора соціальних послуг».