Новини Пенсійного Фонду

Доплати до пенсії одержать 88,1 тис. непрацюючих громадян області

В області проведено перерахунок пенсійних виплат у зв’язку з підвищенням із січня 2021 року показника мінімальної заробітної плати в Україні, визначеної Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» (6000 грн). Підвищені пенсії отримають 88,1 тис. непрацюючих пенсіонерів, які досягли віку 65 років і мають страховий стаж: чоловіки – 35 років, жінки – 30 років, мінімальна пенсія становить 2400 грн.

16:21 12.01.2021

ПАМ’ЯТКА застрахованої особидля отримання одноразової виплати відповідно до Закону України від 04.12.2020 №1071/ІХ

«Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

12:54 22.12.2020

З 1 грудня відбувся перерахунок пенсій

З першого грудня ц.р., у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом, в області  проведений перерахунок пенсій 281,1 тис. особам. В результаті перерахунків збільшено розмір пенсій 177,1 тис. особам. Середній розмір підвищення становить 37,8 грн.

12:41 08.12.2020

Нова структура Головного управління Пенсійного фонду

15 жовтня ц.р.  введена в дію нова структура Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області, яка передбачає оптимізацію чисельності працівників та перерозподіл функціональних процесів в структурних підрозділах.

16:33 13.11.2020

За пенсією – в Інтернет

Нещодавно Пенсійний фонд України запровадив нові електронні послуги: автоматичне призначення пенсії, пенсійний калькулятор, мобільний додаток та електронні трудові книжки. Зважаючи на сучасні обставини, онлайн-сервіси – це найефективніший варіант доступу до комплексу послуг, які  людина може отримати швидко, не покидаючи домівку.

12:52 27.10.2020

Мінімальну пенсію 65-річним підвищили

З 1 вересня на Чернігівщині майже 63,5 тис. непрацюючих пенсіонерів отримують перераховану пенсію. Мінімальний розмір пенсії для пенсіонерів, які мають повний страховий стаж, зростає з 1889,20 грн до 2000 грн.  Про це повідомив начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко.

14:58 10.09.2020

Посилюються інспекційні заходи щодо виявлення у суб’єктів господарювання неоформлених працівників

25 серпня ц.р. начальник Відділу забезпечення наповнення бюджету № 1 Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Людмила Соколенко взяла участь у робочій нараді Управління Держпраці у Чернігівській області стосовно проведення масштабної інформаційної та інспекційної кампанії з питань недопущення використання незадекларованої праці найманих працівників.

18:50 31.08.2020

Пенсії на карантині

Уряд постановою від 17.06.2020 № 500 продовжив дію карантину до 31 липня. А це означає, що фізичний доступ українців до отримання певних адмінпослуг досі обмежено.

13:16 24.07.2020