Новини Пенсійного Фонду

Розмір пенсії збільшився

У зв’язку зі зростанням розміру  прожиткового мінімуму з 1 грудня ц.р. проведено перерахунок пенсійних виплат 268 тис. пенсіонерів області. Підвищені пенсії отримають майже 212 тис. осіб, середній розмір підвищення становить 92 гривні.

10:13 07.12.2021

Пенсійний лікнеп

Фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області відповідають на запитання читачів

15:47 25.10.2021

Пенсійні доплати та збільшення мінімальної пенсії

У жовтні на Чернігівщині 23,2 тис особам збільшено загальний розмір пенсії, середній розмір підвищення склав 408,16 грн. Про це повідомили у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернігівській області.

09:50 21.10.2021

Підвищення рівня пенсійного забезпечення дітей з інвалідністю внаслідок Чорнобильської катастрофи (право вибору виплат)

Пунктом 6 частини третьої статті 30 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (далі - Закон) передбачено дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, виплату державної соціальної допомоги, розмір якої підвищується на 50 процентів від розміру, передбаченого абзацом 5 частини першої статті 2 Закону України “Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю”.

15:28 02.09.2021

11:27 31.08.2021