Новини Пенсійного Фонду

Бережіть себе - дотримуйтесь правил охорони праці!

З початку 2024 року в Чернігівській області  зареєстровано 16 нещасних випадків на виробництві, з яких: 6 випадків зі смертельним наслідком та 2 групових нещасних випадків, в кожному з яких постраждало 2 працівника. За даними повідомленнями створені відповідні комісії з розслідування, в роботі яких беруть участь і фахівці відділу профілактики та розслідування нещасних випадків Головного управління Пенсійного фонду України в області. Основні причини виробничого травматизму – нехтування елементарними правилами безпеки

15:09 04.03.2024

Подати/ отримати документи без відвідування державних установ? Засобами вебпорталу ПФУ – просто!

На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua/ реалізована можливість без відвідування державних установ отримати онлайн довідки та іншу інформацію, передбачену функціоналом вебпорталу. Для цього потрібно авторизуватися на вебпорталі електронних послуг ПФУ за допомогою КЕП (кваліфікованого електронного підпису), “Дія.Підпис” або ID.GOV.UA. Це дозволяє громадянам не виходячи з дому отримувати електронні документи які є аналогами паперових документів. Важливо •    Електронний документ з QR-кодом, підписаний КЕПом Пенсійного фонду України є аналогом паперового документа, підписаного відповідальною особою Фонду.  •    Електронні документи з QR-кодом дійсні для оформлення субсидій, документів у центрах надання адміністративних послуг, посольствах, консульських та банківських установах, органах виконавчої служби, територіальних органах міграційної служби тощо. •    Після заповнення атрибутів звернення необхідно підписати особистим КЕПом та надати згоду на обробку персональних даних.  •    Перевірити достовірність видачі електронних документів з QR-кодом можна через вебпортал ПФУ у розділі “Верифікація виданих документів”.

10:41 14.02.2024

Як внутрішньо переміщеним особам отримати пільги на оплату ЖКП?

Пільга на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу надається внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, або їх законним представникам після надання заяви, до якої додається у разі потреби довідка про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та/або кухонного вогнища на твердому паливі, до органів Пенсійного фонду України.

12:55 16.01.2024