Новини Пенсійного Фонду

Мінімальну пенсію 65-річним підвищили

З 1 вересня на Чернігівщині майже 63,5 тис. непрацюючих пенсіонерів отримують перераховану пенсію. Мінімальний розмір пенсії для пенсіонерів, які мають повний страховий стаж, зростає з 1889,20 грн до 2000 грн.  Про це повідомив начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко.

14:58 10.09.2020

Посилюються інспекційні заходи щодо виявлення у суб’єктів господарювання неоформлених працівників

25 серпня ц.р. начальник Відділу забезпечення наповнення бюджету № 1 Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Людмила Соколенко взяла участь у робочій нараді Управління Держпраці у Чернігівській області стосовно проведення масштабної інформаційної та інспекційної кампанії з питань недопущення використання незадекларованої праці найманих працівників.

18:50 31.08.2020

Пенсії на карантині

Уряд постановою від 17.06.2020 № 500 продовжив дію карантину до 31 липня. А це означає, що фізичний доступ українців до отримання певних адмінпослуг досі обмежено.

13:16 24.07.2020

Пенсії підвищили

з 1 липня ц.р. проведені перерахунки пенсій для 281,2 тис. пенсіонерів області. Середній розмір підвищення становить для цивільних пенсіонерів - 38,81 грн, для війкових - 120.87 грн. Перераховані пенсії виплачуватимуться пенсіонерам у визначену їм дату, починаючи з 4 липня.

16:46 14.07.2020

До уваги роботодавців! Є можливість допомогти своїм працівникам

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області  запрошує роботодавців надати до Пенсійного фонду України, через вебпортал електронних послуг  (https://portal.pfu.gov.ua/), відскановані копії трудових книжок працівників, які перебувають на даний час у трудових відносинах з вашою установою.

14:33 19.06.2020

Три кроки до електронних послуг Пенсійного фонду України

Особисто звернутись до сервісного центру Головного управління Пенсійного фонду України в області для оформлення заяви (у разі необхідності, фахівці Фонду допоможуть Вам у її заповненні). Документи, необхідні для ії оформлення: паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків  (ідентифікаційний номер). Отримати у фахівців “реєстраційний код” для реєстрації на веб-порталі ПФУ. Зайти на веб-портал ПФУ в мережі Інтернет та заповнити реєстраційну форму. P.S. Після реєстрації на введену Вами електронну адресу надійде лист, необхідний для підтвердження реєстрації. Після підтвердження реєстрації, Ви отримаєте повідомлення веб-порталу про успішне закінчення реєстрації.

15:36 10.06.2020

Пенсіонери можуть сплатити «комуналку» телефоном без комісії

Держава пропонує варіанти дистанційних послуг, щоб убезпечити найбільш вразливі категорії населення від небезпечного вірусу і закликає громадян, які одержують пенсію або соціальну грошову допомогу через банківські установи, дистанційно сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги. До того ж віднедавна з’явилася можливість зробити це не тільки через мережу Інтернет, а й за телефоном.

09:41 20.05.2020