Рішення 42 чергової сесії від 23.01.2020

1. №1 Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність

2. №2 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

3. №3 Про надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

4. №4 Про припинення права користування земельними ділянками

5. №5 Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

6. №6 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності Мархель О.П.

7. №7 Про розірвання договору оренди на земельну ділянку та передачу її в оренду Доля В.В.

8. №8 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Луценко В.Г.

9. №9 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Малієнко М.Ю.

10. №10 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Лещенко О.М.

11. №11 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Приліпко А.П.

12. №12 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Жулай О.П.

13. №13 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Маснуха А.М.

14. №14 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Сай С.І.

15. №15 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Борсук А.М.

16. №16 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дзюба В.М.

17. №17 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Сидоренко Л.В.

18. №18 Про відмову в наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

19. №19 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди якої підлягає продажу на земельних торгах сг -6,7842 га

20. №20 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди якої підлягає продажу на земельних торгах сг -3,0441 га

21. №21 Про проведення земельних торгів у формі аукціону сг -3,0441 га