Рішення 44 сесії першого пленарного засідання від 19.03.2020

1. №53 Про внесення змін до рішення сорок першої сесії сьомого скликання селищної ради від 23 грудня 2019 року № 430 «Про бюджет Варвинської селищної об`єднаної територіальної громади на 2020 рік»

2. №54 Про результати службового розслідування

Рішення 43 чергової сесії від 20.02.2020

1. №28 Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність

2. №29 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Засоби В.М.

3. №30 Про надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

4. №31 Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

5. №32 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дудіна Л.М.

6. №33 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шпетний В.П.

7. №34 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Сидоренко С.А.

8. №35 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Білан В.М.

9. №36 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Бикова Г.М.

10. №37 Про відмову в наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Микитенка В.І.

11. №38 Про затвердження акту обстеження земельної ділянки та погодження межі між земельними ділянками в смт Варва по вул. Київській, 30 та вул. Київська, 32

12. №39 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Рибальченко В.П.

13. №40 Звіт про хід виконання Плану (Програми) соціально-економічного та культурного розвитку Варвинської селищної ради за 2019 рік

14. №41 Про звіт директора Комунального підприємства «Господар» Варвинської селищної ради Чернігівської області

15. №42 Про звіт про виконання бюджету Варвинської селищної об’єднаної територіальної громади за 2019 рік

16. №43 Про затвердження звітів про виконання цільових програм

17. №44 Про затвердження Статуту комунального закладу «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Сонечко» Варвинської селищної ради Варвинського району Чернігівської області

18. №45 Про затвердження переліку адміністративних послуг що надаються через Центр надання адміністративних послуг Варвинської селищної ради

19. №46 Про встановлення розміру частки прибутку, яка підлягає зарахуванню до місцевого бюджету КП Господар

20. №47 Про внесення змін до Програми забезпечення пожежної безпеки на території Варвинської селищної ради на 2018-2020 роки

21. №48 Про внесення змін до Програми поводження з побутовими відходами на території Варвинської селищної ради на 2019-2020 роки

22. №49 Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства Варвинської селищної ради на 2020 рік

23. №50 Про внесення змін до рішення сорок першої сесії сьомого скликання селищної ради від 23 грудня 2019 року № 430 «Про бюджет Варвинської селищної об`єднаної територіальної громади на 2020 рік»

24. №51 Про затвердження Положення про попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти головними розпорядниками коштів Варвинської селищної ради

25. №52 Про звернення депутатів Варвинської селищної ради

Рішення 42 чергової сесії від 23.01.2020

1. №1 Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність

2. №2 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

3. №3 Про надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

4. №4 Про припинення права користування земельними ділянками

5. №5 Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

6. №6 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності Мархель О.П.

7. №7 Про розірвання договору оренди на земельну ділянку та передачу її в оренду Доля В.В.

8. №8 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Луценко В.Г.

9. №9 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Малієнко М.Ю.

10. №10 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Лещенко О.М.

11. №11 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Приліпко А.П.

12. №12 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Жулай О.П.

13. №13 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Маснуха А.М.

14. №14 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Сай С.І.

15. №15 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Борсук А.М.

16. №16 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дзюба В.М.

17. №17 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Сидоренко Л.В.

18. №18 Про відмову в наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

19. №19 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди якої підлягає продажу на земельних торгах сг -6,7842 га

20. №20 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди якої підлягає продажу на земельних торгах сг -3,0441 га

21. №21 Про проведення земельних торгів у формі аукціону сг -3,0441 га