Податкові новини

Показники роботи Чернігівської митниці ДФС за 8 місяців

Протягом січня-серпня 2019 року  Чернігівською митницею ДФС до державного бюджету перераховано близько 3 млрд гривень.         До загального фонду бюджету надійшло близько 2,9 млрд грн,  до спеціального фонду бюджету  - 120,6 млн гривень.

11:10 20.09.2019

Нові бюджетні рахунки для сплати податків і зборів вводяться з 1 жовтня

Державною казначейською службою України на виконання п.3 Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (IBAN) в Україні» здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN (29 літерно – цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку – не більше 14 цифрових символів.

12:04 19.09.2019

За вісім місяців на обороноздатність країни платники Чернігівщини спрямували понад 232,4 млн грн військового збору

Як повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Чернігівській області за січень–серпень поточного року платниками податків Чернігівської  області сплачено понад 232,4 млн грн військового збору. Це на 33,6 млн грн більше ніж за відповідний період  минулого року.

11:47 19.09.2019

Продаж талонів на пальне не належить до операцій з реалізації пального

Управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДПС у Чернігівській області інформує платників податків, що операція з реалізації талонів, під час якої не здійснюють фізичну передачу (відпуск, відвантаження) пального, з 01.07.2019 року не належить до операцій з реалізації пального (п.п. 14.1.212 ПКУ).

16:30 17.09.2019

Чернігівська митниця ДФС про підсумки серпня

Чернігівською митницею ДФС у серпні поточного року до державного бюджету перераховано 354, 7 млн грн, до загального фонду бюджету - 350,4 млн грн, до спеціального фонду бюджету - 4,3 млн гривень.

08:51 17.09.2019

Місцеві бюджети Чернігівщини за рахунок сплачених податків поповнились більш як на 3,7 млрд гривень

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області протягом січня-серпня поточного року платниками сплачено понад 3,7 млрд грн податків і зборів.

08:37 17.09.2019

За недотримання законодавства порушникам доведеться сплатити понад 2 мільйони гривень штрафних фінансових санкцій

На Чернігівщині 1715 суб’єктів  господарювання мають ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Загалом діючих ліцензій 4769, в тому числі: на алкогольні напої - 2750 , на тютюнові вироби - 2019.

15:46 10.09.2019

Чернігівська митниця ДФС: Про боротьбу з контрабандою та порушеннями митних правил

Протягом січня-серпня поточного року за фактами порушень митного законодавства Чернігівською митницею ДФС було заведено 855 справ про порушення митних правил (далі – ПМП), загальною вартістю предметів ПМП – понад 3,2 млн грн (за січень-серпень 2018 року – 1387 справ про ПМП на суму близько 16 млн грн).

15:30 10.09.2019

Імпортували пальне до реєстрації платником акцизного податку. Чи потрапить обсяг пального до СЕАРП та СЕ?

Як повідомили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Чернігівській області, обсяг ввезеного на митну територію України пального, за який сплачено акцизний податок, автоматично вноситься до облікової картки платника в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту (далі – СЕАРП та СЕ) відповідно до поданої до контролюючих органів митної декларації (у тому числі тимчасової).

14:32 10.09.2019