Податкові новини

За скільки днів до закінчення дії кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів, користувач може повторно сформувати сертифікати за електронним запитом On-line або за допомогою програмного забезпечення «ІІТ Користувач ЦСК-1»

Сектор реєстрації користувачів Головного управління ДПС у Чернігівській області нагадує, що користувач може повторно (дистанційно) сформувати сертифікати за електронним запитом On-line або за допомогою програмного забезпечення «ІІТ Користувач ЦСК-1» не пізніше дня, що передує дню закінчення строку чинності кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів, отриманих від Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Державної податкової служби України (далі – Надавач).

15:30 13.06.2024

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили  сумлінних платників податків

У податковій службі області відбулось нагородження переможців регіонального  етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2023». У церемонії нагородження взяли участь виконуюча обов’язки начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Тетяна Рубан та Директор Виконавчої дирекції ТВ ВГО АППУ в Чернігівській області Ірина Ольховик.

15:28 13.06.2024

Бюджети Чернігівщини у травні 2024 року отримали  1,9 мільярди гривень податків

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінну сплату податків та підтримання економічної безпеки нашої держави, забезпечення коштами Збройних Сил України, бюджетної сфери, соціальних виплат та відновлення інфраструктури.    Так, у травні 2024 року до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області юридичними та фізичними особами сплачено 1,9 млрд грн податків та зборів.

08:50 07.06.2024

На Чернігівщині активізувалися шахраї, що вимагають кошти з підприємців

На території Чернігівської області спостерігається хвиля дзвінків на телефони підприємців від осіб, які, представляючись працівниками податкової, вимагають гроші  в обмін на послаблення контролю податківців.

15:28 17.05.2024

Кампанія декларування доходів – 2024: на Чернігівщині громадяни задекларували минулорічні доходи на суму 2,6 млрд гривень

Станом на 01.05.2024 року по Чернігівській області громадянами подано 5084 податкових декларацій про майновий стан і доходи, отримані протягом 2023 року та задекларовано близько 2,6 млрд грн доходів. Про це повідомив виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Юрій Твердохліб.

12:59 17.05.2024

Бюджети Чернігівщини у квітні 2024 року отримали  1,7 млрд гривень податків

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінну сплату податків та підтримання економічної безпеки нашої держави, забезпечення коштами Збройних Сил України, бюджетної сфери, соціальних виплат та відновлення інфраструктури. Так, у квітні 2024 року до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області юридичними та фізичними особами сплачено 1,7 млрд грн податків та зборів.

16:33 14.05.2024

Ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та зберігання пального можна отримати  у ДПІ за місцем здійснення діяльності

В управлінні контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Чернігівській області нагадують платникам податків, що роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) або тютюновими виробами, або рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, або пальним може здійснюватися суб'єктами господарювання (у тому числі іноземними суб’єктами господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них відповідних ліцензій.

16:32 14.05.2024

Звертаємо увагу платників податків, що в електронному кабінеті можна отримати Витяг щодо стану розрахунків

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що з 1 травня 2024 року в електронному кабінеті платника є доступним отримання Витягу щодо стану розрахунків (далі - Витяг), починаючи з 2013 року за кожний рік окремо та в розрізі податків, зборів, платежів, а також єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок).

16:30 14.05.2024

У першому кварталі 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 2,1 млрд грн податків та зборів

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-березень 2024 року надійшло 2,1 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,3 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

15:35 17.04.2024