Податкові новини

Останній день сплати єдиного внеску ФОП - платниками ЄП за ІІ квартал - 19 липня 2019 року

Граничний термін сплати єдиного внеску за себе фізичними особами - підприємцями, які застосовують спрощену систему оподаткування – 19 число місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.  У разі якщо останній день строків сплати єдиного внеску припадає на вихідний або святковий день, останнім днем таких строків сплати єдиного внеску вважається перший робочий день, що настає за вихідним або святковим днем.

14:15 04.07.2019

У рамках операції «Акциз-2019» у Чернігові викрили черговий підпільний цех

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури області та спільно з Північним регіональним управлінням Державної прикордонної служби України  припинили діяльність незаконного виробництва небезпечного для здоров’я алкогольного сурогату.

09:37 27.06.2019