Варвинський селищний голова

Саверська-Лихошва Валентина Василівна

1956 року народження. Вища освіта (закінчила історичний факультет Чернігівського педагогічного інституту).

З 1979-го по 2010-й роки працювала вчителем історії й правознавства та заступником директора з навчально-виховної роботи Варвинської загальноосвітньої школи та Варвинської районної гімназії.

Заслужений учитель України. Автор і співавтор 17 книг і брошур та сотень статей.

Переможець загальноукраїнських та міжнародних конкурсів і проектів з освіти та місцевого самоврядування.

З 2010-го року й по даний час – Варвинський селищний голова.

Кабінет: №21

Тел.: (04636) 212-75

Електронна адреса: v.saverska@vsrada.gov.ua

Функціональні обов’язки

Перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Кальний Олександр Владиславович

Народився 19 лютого 1979 року смт Варва, Варвинського району, Чернігівської області. В 1996 закінчив Варвинську середню школу №1

ДОСВІД РОБОТИ

08.2001 - 11.2002 – Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва, м. Київ. Спеціаліст І категорії відділу по роботі із зверненнями громадян та суб’єктів підприємницької діяльності головного аналітично-правового управління.

11.2002 - 10.2003 – строкова військова служба у військовій прокуратурі Київського гарнізону, м. Київ.

02.2004 - 08.2007 – Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва, м. Київ. Головний спеціаліст:

відділу юридичного супроводження діяльності Комітету, взаємодії з Верховною Радою України та Кабінетом Міністрів України юридичного управління;

відділу законопроектної роботи та правового супроводу діяльності Комітету юридичного управління;

відділу законопроектної роботи, правового забезпечення та адаптації законодавства юридичного управління;

відділу правового забезпечення та претензійно-правової роботи  юридичного департаменту.

09.2007 – 02.2009 – слухач факультету публічного адміністрування Національної академії державного управління при Президентові України (денна форма навчання), м. Київ.

03.2009 – 09.2010 – Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва, м. Київ. Головний спеціаліст:

відділу звернень громадян та суб’єктів підприємницької діяльності юридичного департаменту;

Начальник відділу правового забезпечення та претензійно-позовної роботи юридичного департаменту.

04.2011 – 09.2011 – фізична особа-підприємець.

09.2011 – 01.2018 - юрист Комунального підприємства «Господар» Варвинської селищної ради Чернігівської області (житлово-комунальні послуги), смт. Варва, Чернігівська обл.

Рішенням Варвинської селищної ради від 05.01.2018 призначений на посаду першого заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

ОСВІТА

09.1996 – 06.2001 - Академія праці і соціальних відносин Федерації професійних спілок України, м. Київ, юридичний факультет,
спеціальність – правознавство; спеціалізація - суд, прокуратура, адвокатура;

09.2004 – 05.2005 – Київський національний університет
ім. Т.Г. Шевченка, м. Київ, юридичний факультет, спеціальність – правознавство, спеціалізація - цивільне та земельне право;

09.2007 – 02.2009 – Національна академія державного управління при Президентові України, м. Київ, спеціальність – державне управління.

Кабінет: №4

zastupnik@vsrada.gov.ua

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Дейнека Тамара Олександрівна