День скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні

Не дивлячись на те, що багатьом визнаним і компетентним військовим історикам вдалося майже в найдрібніших подробицях, відтворити хід подій тих далеких років і знайти відповідь на безліч питань, перед нами напевно ще на тривалий час залишиться незрозумілим одне - чому за права, благополуччя і прогрес однієї частини людей, об’єднаних якоюсь загальною ідеєю, обов’язково повинні розплачуватися своїм життям, здоров’ям і перспективами інші?

16:54 22.06.2020

Шановні жителі Варвинської об’єднаної територіальної громади!

Ми з вами спостерігаємо постійне погіршення епідемічної ситуації - збільшення нових випадків, шалені спалахи та антирекорди зараження коронавірусною хворобою COVID-19. Це пов’язано з послабленням протиепідемічних заходів та нехтуванням правил карантину громадянами. Варвинська селищна рада звертається до Вас з проханням дотримуватися правил адаптивного карантину- дотримуйтеся соціальної дистанції, користуйтеся засобами індивідуального захисту та ставтеся відповідально та свідомо до власного Життя і здоров’я.

14:29 19.06.2020

З метою попередження загрози виникнення загорянь, наголошуємо на неухильному дотриманні правил пожежної поведінки!

Зважаючи на загрозу виникнення загорянь під час підвищення температурних показників, Варвинська селищна звертається до населення з проханням не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі.

08:18 18.06.2020