Запрошуємо школярів до участі у мистецькому конкурсі «Податкова абетка»

Національний університет державної фіскальної служби України оголошує ІІ Всеукраїнський Мистецький конкурс, який відбувається у рамках Всеукраїнського конкурсу «Податківець майбутнього»:

09:37 14.12.2018

Звітність у разі смерті засновника юридичної особи

У разі смерті єдиного засновника юридичної особи, який одночасно був відповідальною особою (директор/бухгалтер) за подання податкової звітності відповідальним за своєчасність подання звітності такої юридичної особи буде спадкоємець, який заявив своє право на підприємство.

09:32 14.12.2018

Податки треба сплачувати виключно на НОВІ бюджетні рахунки

Звертаємо увагу платників податків, що у зв’язку із запровадженням Державною казначейською службою України (Казначейство) централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, з 02 липня 2018 року діють нові рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів, відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998).

09:25 14.12.2018

Сплата земельного податку особами, які брали участь в АТО (ООС) та розмір орендної плати за землі державної та комунальної власності для таких осіб

Відповідно до п. 286.1 ст. 286 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.

09:08 14.12.2018

21 чергова сесія

13 грудня 2018 року о 14.00 в залі засідань селищної ради відбудеться  двадцять перша чергова сесія селищної ради сьомого скликання.

14:43 10.12.2018