Дорогі ветерани та жителі Варвинської громади!

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення. У цей день згадуємо і вшановуємо пам’ять всіх чиї життя забрала війна,  уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога,  низько вклоняємося ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими.

08:27 07.05.2021

Заходи до Дня пам'яті та примирення

7 травня о 10.00 годині  біля обеліска Слави в селищі Варва відбудеться урочистий мітинг з нагоди Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Заходи відбуватимуться з дотриманням карантинних застережень.

16:27 06.05.2021

Планові навчання з територіальної оборони

12 травня в Чернігівській області розпочнуться планові навчання з територіальної оборони. Це гарний привід для нашої територіальної громади показати злагоджену роботу всіх складових територіальної оборони: влади на рівні області і громади, підприємців і громадських лідерів, і звичайно ж резервістів і військових. Важливо, щоб наша територіальна громада була найкращою в області по рівню такої взаємодії.

15:09 06.05.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проектів регуляторних актів

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Варвинська селищна рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Варвинської селищної ради та аналізу регуляторного впливу до них:

17:29 29.04.2021

Увага! ОГОЛОШЕННЯ! СТОВ «Дружба-Нова» доводить до відому жителів села с.Варва

В період з 30.04.2021 року по 02.05.2021 року    на полях поблизу населеного пункту («Мостище», «Миловиця»)  будуть проведені сільськогосподарські роботи посів та обробка соняшника  ґрунтових гербіцидів «Примекстра ТЗ Голд, Тотал».

12:25 29.04.2021