Приватизація нежитлової будівлі

Управління забезпечення реалізації  повноважень у Чернігівській області РВ ФДМУ по Київській, Чернігівській і Черкаській областях, проспект Миру 43, тел.676225 пропонує приватизувати нежитлову будівлю загальною площею 163,7 кв.м, за адресою: Чернігівська обл., Прилуцький р-н, селище Варва, вул. Миру 4 (колишнє приміщення ЖЕКу) що обліковується на балансі Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області.

12:33 12.03.2024

До уваги військовослужбовців та їх рідних!

Відповідно до програми підтримки військовослужбовців, ветеранів війни та членів їх сімей – мешканців територіальної громади  Варвинська селищна рада надає матеріальну допомогу при отриманні поранення чи контузії у розмірі 10 000 гривень.  Також відшкодовує витрати на комунальні послуги для сімей загиблих військових та надає кошти на поховання.

11:46 23.02.2024

З 18 по 29 лютого 2024 року будуть проводитися заходи з регулювання чисельності хижих шкідливих тварин

Варвинська селищна рада інформує про те, що на території мисливських угідь МРП «Прилуцьке» ЧОО УТМР, які знаходяться на території Варвинської селищної територіальної громади  в період з 18 по 29 лютого 2024 року будуть проводитися заходи з регулювання чисельності хижих шкідливих тварин.

11:36 18.02.2024

Проведення земельних торгів у формі аукціону

Варвинська селищна рада Прилуцького району Чернігівської області повідомляє про проведення в системі Прозорро.Продажі земельних торгів у формі електронних аукціонів з продажу 7 земельних ділянок площею 0,0030 га кожна, з цільовим призначенням: для будівництва індивідуальних гаражів, що розташовані по вул. Садовій в смт Варва:

13:27 16.02.2024