Пленарне засідання 36 чергової сесії 26.09.2019

26 вересня 2019 року о 14.00 годині в залі засідань селищної ради відбудеться пленарне засідання  тридцять шостої чергової сесії Варвинської селищної ради сьомого скликання.

12:52 19.09.2019

З днем рятівника

Щиро вітаємо усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Варвинського району з професійним святом – Днем працівників цивільного захисту України (Днем рятувальника). Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

12:09 17.09.2019

Про результати земельних торгів для будівництва індивідуальних гаражів

Варвинська селищна рада повідомляє, що земельні торги з продажу права власності на 14 земельних ділянок площею 0,0030 га кожна, для будівництва індивідуальних гаражів в смт Варва по вул. Садовій, визнані такими, що не відбулися, в зв’язку з відсутністю учасників.

15:17 12.09.2019

Дорогі варвинчани!

Варвинська земля може пишатися тим, що на ній народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, які змінюють її обличчя. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, примножуємо досягнення. Разом ми єдина і велика сім’я, що прагне створити зручні й комфортні умови для повноцінного життя. Усі досягнення, якими багата Варва, складаються зі щоденної плідної праці, знань і талантів його мешканців.

12:39 12.09.2019

До уваги споживачів

У зв'язку з введенням в дію Закону України "Про житлово комунальні послуги  від 09.11.2017 року №2198 та набрання чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 року № 690 Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

16:02 29.08.2019