Варвинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості

Муляр – професія на всі часи

Муляр – це робітник, який бере участь у зведенні та ремонті житлових будинків, мостів, промислових та інших споруджень із природних і штучних будівельних матеріалів. Саме представники цієї професії втілюють у життя ідеї архітекторів та проектувальників і відповідають за комфорт, зручність та довговічність будівель.

18:47 31.08.2020

Чи зараховується період догляду за дитиною до 3 років до страхового стажу?

До фахівців державної служби зайнятості надходять запитання від вагітних жінок щодо можливості реєстрації в службі зайнятості та отримання послуг, що передбачені загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням на випадок безробіття. Надаємо відповіді на деякі з поширених питань Так, з 1 січня 2016 року (частина 4 статті 21 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття»).

18:45 31.08.2020

Ви власник бізнесу і наймаєте працівників без трудового договору?

Будьте готові витрачати час і ресурси на навчання – досвідчені спеціалісти до вас не підуть або швидко знайдуть краще місце. Вам буде складніше отримати банківські кредити  та залучити інвестиції. А в разі перевірки інспекції праці на вас можуть накласти відчутний штраф.

18:43 31.08.2020

«Професійне» щастя – це коли робота приносить не лише задоволення , а й стабільний дохід

Уявімо ситуацію: ви на довгоочікуваній співбесіді, HR-спеціаліст поставив усі каверзні питання, ви, як супергерой, відповідали сміливо, впевнено і по суті… А роботодавець так і не озвучив розмір заробітної плати.

12:04 19.08.2020

Електрозварник ручного зварювання може заробляти по 15 тисяч гривень

Сучасний світ повністю тримається на металі. Без нього не можна побудувати високі будівлі, мости, виготовити машини, кораблі, літаки, турбіни та інші конструкції. Метал застосовується скрізь: у побуті, промисловості, будівництві, сільському господарстві. Тому, фахівець, який з'єднує металеві деталі в складні конструкції за допомогою електричного зварювання, буде потрібен завжди.

15:59 14.08.2020

Кількість вакансій у службі зайнятості поступово зростає

Коронакриза суттєво вплинула на активність бізнесу і стала справжнім викликом для сфери зайнятості. По всій країні відбулося зменшення кількості вакансій з одночасним зростанням кількості безробітних. Проте з пом’якшенням карантину бізнес почав відновлювати діяльність, і пропозицій роботи побільшало. Так, у квітні роботодавцями було подано до служби зайнятості області 708 вакансій, у травні – 811, у червні – 946, у липні - 1685.

11:21 04.08.2020

Ні - торгівлі людьми!

30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, що був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році.

11:13 04.08.2020