Варвинський сектор Прилуцької філії Чернігівського обласного центру зайнятості

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах  урядового проєкту єРобота.

09:13 25.07.2024

Ті, хто планують відкриття власного бізнесу або масштабування вже діючого, можуть заручитися фаховою підтримкою

До регіонального офісу «Зроблено в Україні», який з квітня поточного року діє на базі обласного центру зайнятості,  за консультаціями вже звернулися 90 громадян області. Майже половина з них – фізичні особи-підприємці, третина – мають намір поповнити лави підприємців, решта –  юридичні особи. Серед відвідувачів офісу - 13 учасників бойових дій та членів їх сімей, 2 переселенців.

14:50 09.07.2024

«Армія відновлення» на Чернігівщині

Урядовий проєкт «Армія відновлення»: Чернігівщина на четвертому місці серед регіонів-лідерів України по кількості виданих направлень на суспільно корисні роботи.

12:20 02.07.2024

Безбар'єрність у службі зайнятості: коли простір доступний для всіх

Чимало років безбар’єрність асоціювалася у багатьох людей лише з подоланням фізичних перешкод – облаштуванням пандусів і підіймачів. Насправді ж, це поняття ширше і стосується, без перебільшення, кожного. Безбар’єрність – це про будь-яку людину, це коли простір доступний для всіх.  Служба зайнятості створює для своїх клієнтів безбар’єрний доступ до всіх своїх послуг.

12:19 02.07.2024

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості

Вже 337 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах  урядового проєкту єРобота.

10:14 28.06.2024

Єдине вікно» – комплексне вирішення питань працевлаштування соціально вразливих категорій населення

Йдеться про надання послуг учасникам бойових дій, внутрішньо переміщеним особам, громадянам з інвалідністю тощо. Єдиний інформаційний простір створено на базі обласної служби зайнятості, де людина може оперативно отримати консультацію про послуги, що представлені у громаді. Для цього вже налагоджено співпрацю із 32 громадськими організаціями та благодійними фондами, державними установами, органами місцевого cамоврядування.

16:02 24.06.2024

Регіональний офіс «Зроблено в Україні»: консультації фахівців

Одним із перших відвідувачів офісу «Зроблено в Україні» був Євген Смага - ветеран, який під час оборони Чернігова отримав важке поранення. Він скористався програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» і отримав 250 тис. грн. на відкриття автомийки. Далі планує розширення бізнесу: відкрити СТО та кав’ярню. З ним було підписано Меморандум про подальший супровід, тобто підтримку від служби зайнятості.

10:38 24.06.2024