Варвинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості

Під час карантину - зробіть власну профорієнтацію

Скориставшись онлайн платформою державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар'єри, ви можете безкоштовно продіагностувати власні схильності, здібності, краще зрозуміти свої професійні інтереси.

21:18 06.04.2021

До уваги клієнтів служби зайнятості!

З 29 березня Чернігівщина у «червоній карантинній зоні». Проте структурні підрозділи обласного центру зайнятості працюють у штатному режимі. Прийом здійснюється обов’язково із дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних заходів, рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України.

15:45 30.03.2021

Як підготуватися до співбесіди з роботодавцем?

Лягаючи спати, ти ніяк не можеш заснути, адже завтра такии? важливии? день! Нарешті серед багатьох претендентів на вакансію звернули увагу саме на твоє резюме і запросили тебе на співбесіду. Щоб не зіпсувати настріи? собі і потенціи?ному роботодавцю, скористаи?ся нашими порадами:

08:56 17.03.2021

Служба зайнятості інформує: за 2 місяці – близько 2 тисяч працевлаштованих

Протягом січня-лютого поточного року в області за сприяння служби зайнятості забезпечено роботою близько двох тисяч громадян, з них 35 % - оперативно, до набуття статусу безробітного. Про це повідомила директорка обласного центру зайнятості Лідія Падалка. За її словами, для задоволення кадрових потреб економіки служба зайнятості сьогодні не обмежується власною базою пропозиції робочої сили, а виходить на повний ринок праці, працюючи на засадах рекрутингу.

08:29 16.03.2021

Легальна робота сьогодні – соціальний захист в майбутньому

Конституцією України визначено право людини на працю, яку вона вільно обирає або на яку вільно погоджується. Проте, погоджуватись на роботу без належного оформлення трудових відносин не варто, - переконують у службі зайнятості. Адже легальна трудова діяльність – це основа соціальної захищеності працюючого населення.

17:10 11.03.2021