Варвинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості

Всеукраїнський тиждень професійної освіти

22-26 листопада 2021 року  представники робітничих професій вже протягом багатьох років користуються значним попитом на ринку праці України, а роботодавці готові пропонувати їм конкурентні заробітні плати та достойні умови праці.

09:04 25.11.2021

Чи можуть роботодавці подавати до центрів зайнятості звіти онлайн?

Наразі роботодавці мають можливість подавати до центрів зайнятості/філій в електронному вигляді через «Електронний кабінет роботодавця» на вебсайті Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua (без застосування кваліфікованого електронного підпису) лише звітність за формою № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» з подальшим поданням такої звітності у паперовому вигляді.

08:43 18.11.2021

На Чернігівщині за сприяння служби зайнятості роботу знайшли 11 тисяч громадян

Про це повідомляють у службі зайнятості, підводячи підсумки роботи протягом січня-жовтня поточного року. Крім того, 1,8 тис. безробітних залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, ще 2,4 тис. скеровано на професійне навчання.

16:24 11.11.2021

Служба зайнятості попереджає про наслідки зловживання статусом безробітного

Непоодинокими є випадки, коли особи реєструються в службі зайнятості як безробітні, проте паралельно отримують дохід. Такі дії обертаються несприятливими наслідками, передусім, для самих безробітних.

08:46 10.11.2021

Найперше питання, з яким стикається кожен роботодавець, є порядок оформлення трудових відносин

Перехід до електронного обліку трудової діяльності є приводом нагадати про основні складові процесу прийняття працівників на роботу. Розглянемо, які основні вимоги встановлює трудове законодавство.

08:43 10.11.2021

Електронний кабінет роботодавця

Електронний кабінет роботодавця - зручний онлайн-сервіс, користуючись яким ви збережете безцінний ресурс – час та зробите чимало важливих справ!

16:52 03.11.2021

«SIHE UKRAINE» шукає працівників

Днями безробітним у Варвинській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості презентували вакансії   столяра–верстатника, слюсара-ремонтника, майстра в цех деревообробки та підсобних робітників.

15:02 29.10.2021

За порушення законодавства безробітним «світить» кримінальна відповідальність

Бути безробітним і одночасно працювати не вийде. Громадянам доведеться повернути незаконно отримані кошти, якщо вони перебували на обліку в службі зайнятості, отримували допомогу по безробіттю і одночасно нелегально працювали, виконували роботу, надавали послуги за цивільно-правовими договорами, займалися підприємницькою діяльністю, отримували соціальні виплати.

15:01 29.10.2021