Варвинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості

За зловживання статусом безробітного доведеться відповідати

У службі зайнятості запевняють: безробітним доведеться повернути незаконно отримані кошти, якщо вони перебували на обліку в службі зайнятості, отримували допомогу по безробіттю і одночасно нелегально працювали, виконували роботу, надавали послуги за цивільно-правовими договорами, займалися підприємницькою діяльністю, отримували соціальні виплати.

09:02 08.09.2021

Про діяльність служби зайнятості мовою статистики

На початок серпня в області налічувалось 11,9 тис. безробітних – на 32,4% менше, ніж рік тому. На кожне вільне робоче місце претендувало 11 осіб. Про це повідомляють у службі зайнятості, підводячи підсумки роботи протягом січня-липня поточного року.

09:15 12.08.2021

Служба зайнятості – роботодавцям… Підготуємо кадри на замовлення

Прагнете зробити вашу професійну команду потужнішою? У вас є чудовий шанс реалізувати цей задум! Служба зайнятості організує професійну підготовку кадрів на ваше замовлення з числа безробітних за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

11:20 26.07.2021

Інформація для роздумів тим, хто звик «жити одним днем»…

Йдеться про громадян, які, не задумуючись про своє майбутнє, погоджуються працювати без оформлення трудового договору, тобто неофіційно. Вони з власної волі позбавляють себе належного соціального захисту у майбутньому. Період роботи «в тіні» їм не зараховується до страхового стажу, а це - гідна пенсія, страхові виплати у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, настанням нещасного випадку на виробництві, а також у разі безробіття.

14:34 20.07.2021

За порушення законодавства - відповідальність

Безробітним доведеться повернути незаконно отримані кошти, якщо вони перебували на обліку в службі зайнятості, отримували допомогу по безробіттю і одночасно нелегально працювали, виконували роботу, надавали послуги за цивільно-правовими договорами, займались підприємницькою діяльністю, отримували соціальні виплати. Про це попереджають фахівці служби зайнятості.

14:23 15.07.2021

Підсумки роботи служби зайнятості за півріччя: 7 тисяч працевлаштованих

Саме стільки громадян області знайшли роботу за сприяння служби зайнятості. З них 18 % - працевлаштовано оперативно, до набуття статусу безробітного. Про це повідомила директорка обласного центру зайнятості Лидия Падалка. За її словами, для задоволення кадрових потреб економіки служба зайнятості сьогодні не обмежується власною базою пропозиції робочої сили, а виходить на повний ринок праці, працюючи на засадах рекрутингу. Крім того, до громадських та інших робіт тимчасового характеру службою зайнятості залучено 1,3 тис. безробітних, ще 1,1 тис. скеровано на професійне навчання. Загалом послугами державної служби зайнятості протягом півріччя скористалися 26,2 тис. безробітних, що перебували на обліку. Кожного третього з них залучено до активних програм сприяння зайнятості населення На початок липня в області налічувалось 12,5 тис. безробітних – на третину менше, ніж рік тому. На кожне вільне робоче місце претендувало 12 осіб проти 25 торік. #ринок_праці #працевлаштування #безробіття #Чернігів

15:58 13.07.2021