Варвинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості

Про діяльність служби зайнятості мовою статистики

На початок червня в області налічувалось 12,8 тис. безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому. На кожне вільне робоче місце претендувало 12 осіб проти 27 торік. Про це повідомляють у службі зайнятості, підводячи підсумки роботи протягом січня-травня поточного року.

16:44 23.06.2021

Крокуймо разом до нової роботи

Опинилися без роботи та не знаєте з чого почати пошук нової? Зверніться до професіоналів. У службі зайнятості вам допоможуть знайти легальну роботу в Україні відповідно до ваших професійних якостей та побажань. Отож, крокуймо разом до нової роботи!

10:35 28.05.2021

Усі роботодавці зобов’язані звітувати службі зайнятості про наявні вакансії

Це вимагає Закон України «Про зайнятість населення». Мета форми звітності №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» - оперативне вирішення питання добору персоналу та пришвидшення укомплектування вакансій.

10:34 28.05.2021

І після 45 років вчитись не пізно

Для цього служба зайнятості створює всі умови і пропонує таким громадянам, і не тільки цій категорії, знову сісти за парти, щоб безкоштовно освоїти нову професію чи підвищити кваліфікацію, отримавши ваучер на навчання.

10:46 29.04.2021

Карантин... Час опанувати нові знання

Скористайтеся онлайн-ресурсом «Освітній портал Державної служби зайнятості» http://skills.dcz.gov.ua/ Тут до вашої уваги - курси, вебінари, дистанційні програми та безліч іншої цікавої інформації, яка в основному подається у відеоформаті. Зручний інтерфейс забезпечує швидкий пошук інформації в розділах «Для роботодавців» та «Для населення».

17:39 27.04.2021

Кому пропонують роботу та скільки платять на Чернігівщині?

Шукаєте роботу? Зверніться до служби зайнятості і ви не пошкодуєте. Серед наявних у базі даних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим професійним навичкам. Важливо, що служба зайнятості пропонує своїм клієнтам тільки легальну роботу, а це - належно оформлені трудові відносини, що є гарантією соціального захисту найманих працівників.

16:26 26.04.2021