Прилуцька РУ ДСНС України у Чернігівській області

Фахівці Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели рейдову перевірку та профілактичні заходи щодо попередження пожеж в природних екосистемах

З метою попередження лісових пожеж під час пожежонебезпечного періоду 6 серпня 2021 року співробітники Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели рейдову перевірку та профілактичні заходи щодо попередження пожеж в природних екосистемах. Рятувальники поспілкувалися з відпочиваючими. В ході бесід до громадян довели основні вимоги безпеки під час перебування на відкритих територіях, у лісопаркових зонах та поблизу торфовищ. Вогнеборці розповіли про численні приклади та наслідки пожеж, причинами яких послужила людська недбалість або ж необережність у поводженні з вогнем. Також нагадали про заборону розведення вогнищ у лісових масивах та навмисного випалювання сухої рослинності.

15:31 09.08.2021

Рятувальники Прилуцького РУ ДСНС України у Чернігівській області провели рейдову перевірку місць зберігання врожаю

6 серпня співробітники Прилуцького районних управлінь ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели позапланову перевірку СТОВ «Цукровик». Під час заходів рятувальники перевірили стан утримання електричних мереж об'єктів, протипожежного водопостачання, а також наявність первинних засобів пожежогасіння, їх відповідність вимогам нормативних документів.

15:28 09.08.2021

Рятувальники Прилуцького РУ ДСНС України у Чернігівській області провели рейдову перевірку місць збирання врожаю

04 серпня 2021 року працівниками Прилуцького РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області була проведена рейдова перевірка зернозбиральної техніки та місць зберігання зерна сільськогосподарських підприємств району. Зокрема, рятувальники завітали до СТОВ «Богдан». Під час огляду рятувальники відзначили достатньо високий рівень готовності господарства до проведення збиральної кампанії. Також було встановлено, що проведено певну роботу щодо готовності зернозбиральної та автотракторної техніки, яка забезпечена первинними засобами пожежогасіння та необхідним протипожежним інвентарем. Відчутно, що керівництво господарства з відповідальність ставляться до стану пожежної безпеки на період збирання врожаю.

17:06 04.08.2021