Прилуцька РУ ДСНС України у Чернігівській області

До уваги мешканців громади!

З початку року на території Прилуцького району майже щодня реєструються пожежі в природних екологічних системах. З настанням теплої та вітряної погоди кількість пожеж з кожним днем зростає.

11:32 28.03.2023

Рейдова перевірка місць зимової риболовлі

21 січня 2022 року рятувальники Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели рейдові місцевих водоймищ, де місцеві рибалки полюбляють рибалити в смт Варва та с. Леляки Прилуцького району. Під час обходів з рибалками проведено інструктажі щодо поводження на льоду, першої допомоги при провалені під лід. Крім цього, доведено як безпечно переміщатися по льоду.  Дуже важливо привчити себе не розслаблятися на льоду. Увесь час пам’ятати, що ви не на твердій землі, і що лід може підвести вас в найнесподіваніший момент, особливо на початку або в кінці зимового сезону та під час відлиги.

15:57 21.01.2022

Правила поведінки на льоду та перебування на водних об’єктах узимку

Уже не раз говорилося про небезпеку, яку таїть в собі лід, та любителі риболовлі нехтують усілякими попередженнями та правилами безпеки . В багатьох випадках це закінчується трагічно. Трагедією обертається і зусилля тих , хто поспішає їх рятувати, якщо останні не мають при собі елементарних засобів рятування. В цілому по Україні щороку протягом зимового періоду на льоду гине 30-40 осіб.

15:24 11.01.2022

Заходи пожежної безпеки при проведенні Новорічних свят

При  влаштуванні Новорічної ялинки всі загалом турбуються про  її красу та охайність. Але не потрібно забувати і про дотримання правил пожежної безпеки. Варто нагадати основні положення, щоб свято не було зіпсоване.

12:54 21.12.2021

Фахівці Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели рейдову перевірку та профілактичні заходи щодо попередження пожеж в природних екосистемах

З метою попередження лісових пожеж під час пожежонебезпечного періоду 6 серпня 2021 року співробітники Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели рейдову перевірку та профілактичні заходи щодо попередження пожеж в природних екосистемах. Рятувальники поспілкувалися з відпочиваючими. В ході бесід до громадян довели основні вимоги безпеки під час перебування на відкритих територіях, у лісопаркових зонах та поблизу торфовищ. Вогнеборці розповіли про численні приклади та наслідки пожеж, причинами яких послужила людська недбалість або ж необережність у поводженні з вогнем. Також нагадали про заборону розведення вогнищ у лісових масивах та навмисного випалювання сухої рослинності.

15:31 09.08.2021

Рятувальники Прилуцького РУ ДСНС України у Чернігівській області провели рейдову перевірку місць зберігання врожаю

6 серпня співробітники Прилуцького районних управлінь ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели позапланову перевірку СТОВ «Цукровик». Під час заходів рятувальники перевірили стан утримання електричних мереж об'єктів, протипожежного водопостачання, а також наявність первинних засобів пожежогасіння, їх відповідність вимогам нормативних документів.

15:28 09.08.2021

Рятувальники Прилуцького РУ ДСНС України у Чернігівській області провели рейдову перевірку місць збирання врожаю

04 серпня 2021 року працівниками Прилуцького РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області була проведена рейдова перевірка зернозбиральної техніки та місць зберігання зерна сільськогосподарських підприємств району. Зокрема, рятувальники завітали до СТОВ «Богдан». Під час огляду рятувальники відзначили достатньо високий рівень готовності господарства до проведення збиральної кампанії. Також було встановлено, що проведено певну роботу щодо готовності зернозбиральної та автотракторної техніки, яка забезпечена первинними засобами пожежогасіння та необхідним протипожежним інвентарем. Відчутно, що керівництво господарства з відповідальність ставляться до стану пожежної безпеки на період збирання врожаю.

17:06 04.08.2021