КАРТКА ПОСЛУГИ СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

Територіальний центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) Варвинської селищної ради

Відділення денного перебування

смт. Варва, вул. Шевченко, 15

контактний телефон: 2-21-63,

електронна пошта: tc_varva@ukr.net

Приймальні години: пн.– пт.: 8.00 – 17.00; пт.;обідня перерва: 13.00– 14.00, крім вихідних та святкових днів

Назва послуги:

СОЦІАЛЬНА АДАПТАЦІЯ

Зміст послуги:

надання інформації з питань соціального захисту населення; надання психологічної допомоги; корекцію психологічного стану та поведінки в повсякденному житті; навчання, формування та розвиток соціальних навичок, умінь, соціальної компетенції; допомогу в зміцненні/відновленні родинних і суспільно корисних зв’язків; участь в клубах за інтересами, клубах активного довголіття, університетах третього віку, допомогу в організації денної зайнятості та дозвілля; сприяння в отриманні інших соціальних послуг і консультацій фахівців відповідно до виявлених потреб.

Форма надання: денна

Термін надання: короткостроково, періодично, довгостроково.

Соціальні групи:

громадяни похилого віку; особи з інвалідністю, які досягли 18-річного віку, хворі працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше як 4 місяці, внутрішньо переміщені особи;

Умови:Безоплатно

Документи, потрібні для отримання соціальної послуги:

• заява потенційного отримувача послуги
  • копія паспорта громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу, яка потребує надання соціальних послуг;
  • копія документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків, у якому зазначено реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • копія довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією за формою, затвердженою МОЗ (для осіб з інвалідністю);
  • медичний висновок про здатність до самообслуговування та  відсутність медичних протипоказань для перебування в колективі;
  • копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (за наявності);

Правові підстави:

Закон України «Про соціальні послуги» від 17.01.2019 № 2671-VIII; Постанова КМУ від 29.12.2009 № 1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» (зі змінами), Державний стандарт соціальної адаптації, затверджений наказом Міністерства соціальної політики України від 18.05.2015№514; Положення затверджене рішенням сесії Варвинської селищної ради від 24.12.2020р. № 112 та перелік соціальних послуг, умови, порядок їх надання структурними підрозділами затверджене рішенням сесії Варвинської селищної ради від 21.01.2021р. №37.

Підстави для відмови у наданні послуги:

- відсутність потреби у соціальних послугах за результатами оцінювання потреб особи;

- ненадання надавачем тих соціальних послуг, яких потребує особа;

- наявність у особи медичних протипоказань.