КАРТКА ПОСЛУГИ КРИЗОВОГО ТА ЕКСТРЕННОГО ВТРУЧАННЯ

Комунальний заклад «Варвинський центр соціальних служб» Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернгівської області

смт Варва,

вул. Шевченка, 42, каб. 2, 3

контактний телефон: (236) 2-11-05

електронна пошта: varvacentr@ukr.net

Приймальні години: 8.00 - 17.00; перерва: 12.00 - 13.00

Назва послуги: КРИЗОВЕ ТА ЕКСТРЕНЕ ВТРУЧАННЯ

Зміст послуги: психологічна допомога; надання інформації з питань соціального захисту населення; допомога в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами; представництво інтересів, корекція сімейних стосунків; допомога в отриманні безоплатної правової допомоги; організація надання невідкладної медичної допомоги; організація надання притулку.

Форма надання: телефонне консультування; за місцем проживання отримувача послуги; за місцем тимчасового перебування отримувача послуги;

Термін надання: негайно з моменту отримання інформації про кризову ситуацію до моменту усунення ризику, спричиненого кризовою ситуацією, але не більше 72 години;

Соціальні групи: сім’ї (особи) у в період загострення складних життєвих обставинах, виникненення обставин, що загрожують життю та здоров’ю; члени сімей, які зазнали домашнього насильства; жінки з новонародженими дітьми (якщо є намір відмови від новонародженої дитини).

Гранична чисельність отримувачів: 10 осіб отримувачів послуг на 1 фахівця Умови: безоплатно

Документи, потрібні для отримання послуги: за потреби.

Правові підстави: Закони України «Про охорону дитинства», «Про соціальні послуги», «Про запобігання та протидію домашньому насильству»; Постанов Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 «Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах», від 01.06.2020 № 587 «Про організацію надання соціальних послуг»; наказу Міністерства соціальної політики України від 01.07.2016 № 716 «Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги кризового та екстреного втручання», наказ Міністерства соціальної політики України від 23.06.2020  № 429 «Про затвердження Класифікатора соціальних послуг» та іншими нормативно-правовими актами.