Проект інвестиційної програми Комунального підприємства «Господар» Варвинської селищної ради на 2021 рік

До відома споживачів водопостачання та водовідведення

Проект Інвестиційної програми КП «Господар» на 2021 рік розроблений відповідно до вимог «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 14.12.2012 р. № 630, постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 14.12.2012 р. № 381 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.01.2013 р. за № 98/22630.

Метою розробки інвестиційної програми є виконання заходів напрямлених на зменшення втрат ресурсів при наданні послуг з водопостачання та водовідведення споживачам.

Пропозиції від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань приймаються КП «Господар» в письмовому вигляді як особисто, так і шляхом направлення поштою протягом 14 календарних днів з дня розміщення  відповідної інформації за адресою: вул. Шевченка, 18, смт. Варва, Варвинський район, Чернігівська область, 17600.

Проєкт інвестиційної програми 2021 рік

Додатки до інвестиційної програми