КАРТКА ПОСЛУГИ СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ

Комунальний заклад «Варвинський центр соціальних служб» Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернгівської області

м. Варва,

вул. Шевченка, 42, каб. 2, 3

контактний телефон: (236) 2-11-05

електронна пошта: varvacentr@ukr.net

Приймальні години: 8.00 - 17.00; перерва: 12.00 - 13.00

Назва послуги: СОЦІАЛЬНА АДАПТАЦІЯ

Зміст послуги: допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення, складання плану виходу із складної життєвої ситуації; залучення отримувача до вирішення власної складної життєвої ситуації; надання інформації з питань соціального захисту населення; навчання, формування та розвиток соціальних навичок, умінь, соціальної компетенції; представництво інтересів; корекція психологічного стану та поведінки в повсякденному житті; надання психологічної підтримки; допомога в оформленні документів; сприяння працевлаштуванню; допомога у зміцненні/відновленні родинних та суспільно корисних зв’язків; допомога в організації денної зайнятості та дозвілля; сприяння організації та діяльності груп самодопомоги.

Форма надання: у денний час;

Термін надання: строк визначається індивідуально для отримувача послуги залежно від його потреб;

Соціальні групи: сім’ї (особи), які опинились у складних життєвих обставинах, молодь, яка повернулась з місць позбавлення волі, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, випускники інтернатних закладів, вимушено переміщені особи, жертви торгівлі людьми, особи з інвалідністю, особи похилого віку.

Гранична чисельність отримувачів : 10 осіб отримувачів послуг на 1 фахівця.

Умови: безоплатно

Документи, потрібні для отримання послуги: копія паспорту, копія ідентифікаційного коду

Правові підстави: Закони України «Про соціальну роботу із сім’ями, дітьми та молоддю», «Про соціальні послуги», «Про охорону дитинства», «Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк», постанова Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 587 «Про організацію надання соціальних послуг»,  наказ Міністерства соціальної політики України від 18.05.2015 № 514 «Про затвердження Державного стандарту соціальної адаптації», наказ Міністерства соціальної політики України від 23.06.2020  № 429 «Про затвердження Класифікатора соціальних послуг».