Озимаю Григорію Степановичу за видатні заслуги в розбудові Варвинської територіальної громади

22 липня 2020 року комісія по присвоєнню звання «Почесний громадянин Варви» винесла рішення про висунення кандидатом на присвоєння звання «Почесний громадянин Варви» Озимая Григорія Степановича.

БІОГРАФІЯ

Григорій Степанович Озимай народився  16 квітня 1949 року  в селі Жилин Млинок  Козелецького району на Чернігівщині.

Після закінчення школи (1965р.) вступив до Остерського будівельного технікуму, який закінчив 1969-го  і був направлений  на роботу  до Варвинського міжколгоспбуду.

1977-го обійняв посаду  головного інженера зазначеного підприємства. Після аварії на ЧАЕС брав участь  у будівництві  населених пунктів  для переселенців із Чорнобильської зони (село Лукянівка). З 1987-го до 2002-го років  очолював МПМК та Варвинський райагробуд.

З 2003 по 2007-й роки – працював  заступником Варвинського селищного голови; 2010-го – обраний депутатом Варвинської селищної ради; з 2010-го по 2015-й роки працював секретарем Варвинської селищної ради.

1993-го  нагороджений Почесною грамотою  Варвинської районної ради за будівництво церкви Різдва Пресвятої Богородиці. 1999, 2006, 2009, 2011, 2012, 2016 –   нагороджувався Почесними грамотами Варвинської селищної ради, Варвинської районної ради, Варвинської РДА, Чернігівського облагробуду, Чернігівської ОДА та 2016-го нагороджений відзнакою Варвинської селищної ради «За особливі заслуги перед Варвою».

У 80-90-і роки, очолюючи  міжколгоспбуд, МПМК  та Варвинський райагробуд,  -  на той час основні будівельні організації, -  Григорій Степанович керував будівництвом житлових  багатоповерхівок у мікрорайоні  «Нафтовик», спорудженням  церкви Різдва Пресвятої Богородиці,  зведенням приміщення Варвинської районної гімназії та багато інших об’єктів.

Як депутат  Варвинської селищної ради, Григорій Степанович систематично відвідував  загальні збори мешканців мікрорайону «Зарічка», вирішував переважну більшість проблем, порушених мешканцями  даного мікрорайону.

Як  заступник Варвинського селищного голови  та секретар  ради, Григорій Степанович  всіляко допомагав  тодішнім очільникам селища – П.М.Скудному, В.М.Гиленку та В.В. Саверській-Лихошві.

На посаді  заступника та секретаря Варвинської селищної ради  розробляв  та втілював у життя й практику  діяльності Варвинської селищної ради регуляторні та нормативно-правові акти, Правила благоустрою тощо.

Григорій Степанович є багаторічним наставником молоді. Виховав не одне покоління будівельників Варвинщини та надає дієву допомогу посадовим особам місцевого самоврядування.