Проєкти рішень на розгляд сесії

Січень

1.  Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг Варвинської селищної ради в новій редакції.

2Про затвердження Положення про виконавчий комітет Варвинської селищної ради Варвинського району Чернігівської області  в новій редакції.

3. Про звіт про роботу голів постійних комісій.

4. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність.

5. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

6. Про надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

7. Про припинення права користування земельними ділянками.

8. Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

9. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

10Про розірвання договору оренди на земельну ділянку та передачу її в оренду.

11Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

12Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

13. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

14Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

15Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

16Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

17Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

18Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

19Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

20Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

21. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

22Про відмову в наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

23Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди якої підлягає продажу на земельних торгах.

24. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди якої підлягає продажу на земельних торгах.

25. Про проведення земельних торгів у формі аукціону.

26Про проведення земельних торгів у формі аукціону.

27Про включення земельної ділянки несільськогосподарського призначення до переліку інвестиційно-привабливих земельних ділянок, право оренди на які підлягає продажу на земельних торгах.

28Про надання згоди на здійснення будівельних робіт.

29. Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Варвинської селищної ради від 22.02.2018 № 1-4/18отг.

30. Про прийняття у комунальну власність майна та передачу його КП «Господар».

Лютий

1.  №1 Про внесення змін до Програми забезпечення пожежної безпеки на території Варвинської селищної ради на 2018-2020 роки.

2.  №2 Про встановлення розміру частки прибутку, яка підлягає зарахуванню до місцевого бюджету

3. №3 Звіт про хід виконання Плану (Програми) соціально-економічного та культурного розвитку Варвинської селищної ради за 2019 рік

4. №4 Про затвердження переліку адміністративних послуг що надаються через Центр надання адміністративних послуг Варвинської селищної ради

5. №5 Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність

6. №6 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

7. №7 Про надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

8. №8 Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

9. №9 Про надання дозволу на розроблення проєкту Дудіна Л.М.

10. №10 Про надання дозволу на розроблення проєкту Шпетний В.П.

11. №11 Про надання дозволу на розроблення проєкту Сидоренко С.А.

12. №12 Про надання дозволу на розроблення проєкту Білан В.М.

13. №13 Про надання дозволу на розроблення проєкту Бикова Г.М.

14. №14 Про відмову в наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

15. №15 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності

16. №16 Про проведення земельних торгів вул Ломоносова

17. №17 Про укладення договору на проведення земельних торгів вул Ломоносова