Комісія з питань захисту прав дитини

27 березня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Варвинської селищної ради під головуванням селищного голови Валентини САВЕРСЬКОЇ-ЛИХОШВИ.  На порядок денний було винесено питання про  стан утримання, виховання та навчання малолітньої дитини.

10:49 27.03.2024

Комісія з питань захисту прав дитини

13 березня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Варвинської селищної ради під головуванням селищного голови Валентини САВЕРСЬКОЇ-ЛИХОШВИ.  На порядок денний було винесено питання про стан утримання, виховання та навчання неповнолітньої дитини.

16:02 13.03.2024

Комісія з питань захисту прав дитини

5  лютого відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Варвинської селищної ради під головуванням селищного голови Валентини САВЕРСЬКОЇ-ЛИХОШВИ.  На порядок денний було винесено питання про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

14:40 05.02.2024

Для отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, необхідно:

звернутися до КЗ «Варвинський ЦСС» (знаходиться на території Варвинського Ліцею № 1),  для  здійснення висновку оцінки потреб сім’ї (особи), після отримання висновку, записатися в чергу на подання заяви до Служби у справах дітей – журнал реєстрації знаходиться в холі на столі.

11:20 14.08.2023