Народні колективи

Художні колективи Варвинської ОТГ,

які мають звання „народний”

1. Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Горицвіт» Варвинського будинку культури; 8 учасників; керівник  Ковбашин Ярослав Дмитрович; рік створення – 1990; присвоєння звання – 1997.
  2. Народний аматорський духовий оркестр Варвинського будинку культури; 10 учасників; керівник Кучерявий Олексій Васильович; рік створення – 1954; присвоєння звання – 1983.
  3. Народний аматорський театр народної естради «Млин» Варвинського будинку культури; 15 учасники; керівник Бузикевич Віра Володимирівна; рік створення – 1987; присвоєння звання – 1991; проведена  переатестація в травні  2016року;
  4. Народний аматорський хоровий колектив Гнідинцівського газопереробного заводу  при Варвинському будинку культури; 34 учасників; керівник Гончаренко Олена Миколаївна; рік створення – 1995; присвоєння звання – 1996.