Працює Консультативна служба для постраждалих від домашнього насильства

29 грудня 2021 року відбулося відкриття новоствореної Спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Зазначена Служба є структурним підрозділом комунального закладу «Варвинський центр соціальних служб» Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області.

Консультативна служба створена для надання разових або періодичних консультацій особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, щодо заходів реагування на випадки домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі; сприяння ефективному розв’язанню проблем самою постраждалою особою (за підтримки фахівців центру соціальних служб); направлення її, у разі потреби, до відповідних суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильству; надання первинної психологічної підтримки та інформування щодо можливостей отримання послуг інших суб’єктів.

У штаті Консультативної служби три фахівці – керівник служби, практичний психолог та фахівець із соціальної роботи, які надають такі соціальні послуги:

• екстрене (кризове) втручання,
  • консультування,
  • інформування,
  • посередництво (медіація).

Приміщення Консультативної служби розділено на  4 невеликі зони – зону з диваном для релаксації, побутовий куточок, дитячий куточок та робочу зону. Тому для клієнтів створено всі необхідні умови для забезпечення конфіденційності та комфорту, що вже відчули на собі перші відвідувачі.

Якщо Ви стали жертвою чи свідком домашнього насильства або жорстокого поводження з дітьми телефонуйте:

т. 066-978-39-41

Керівник Спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі – Небрат Людмила Миколаївна.

Практичний психолог Консультативної служби – Ященко Аліна Станіславівна.

Фахівець із соціальної роботи Консультативної служби – Шемет Тетяна Миколаївна.

Ми знаходимось за адресою: смт Варва, вул. Шевченка, буд. 35.