Накази 2021 рік

Н А К А З

від 25 березня 2021 року Варва № 38

Про запровадження дистанційного навчання

У зв’язку з стрімким підвищенням захворюваності на COVID-19, з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами) та постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22 вересня 2020 року №55 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)», враховуючи рекомендації МОН України (лист №1/9-575 від 12.10.2020) «Про вжиття організаційних заходів із протидії розповсюдження COVID-19», листи МОН України № 1/9-420 від 05.08.2020року «Щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році», № 1/9-609 від 02.11.2020р. «Щодо організації дистанційного навчання»

НАКАЗУЮ:

1. Організувати освітній процес для учнів 1-11 класів в закладах загальної середньої освіти Варвинської селищної ради з 29 березня 2021 року за дистанційними технологіями навчання.

2. Керівникам закладів загальної середньої освіти:

2.1. Забезпечити інформування учасників освітнього процесу, батьківську громадськість, співробітників закладу щодо заходів запобігання поширення хвороби, проявів хвороби та дій у випадку захворювання.

2.2. Здійснювати контроль за залученням учнів до освітнього процесу.

2.3. Визначити особливості провадження освітнього процесу з використанням хмарних сервісів:

- Zoom онлайн-уроки, консультації;

- Google Classroom – обмін завданнями та результатами виконаних завдань, додаткові матеріали та посилання з відео поясненнями;

- Google drive – папки з завданнями та додатковими файлами;

- Viber – індивідуальні та групові бесіди, обмін файлами, миттєвими повідомленнями, посиланнями, опитуваннями;

- Telegram - індивідуальні та групові бесіди, обмін файлами, миттєвими повідомленнями, посиланнями, опитуваннями;

- Опитування по телефону;

- Платформа Microsoft Teams.

2.4. Наблизити робочий час в дистанційному режимі до затвердженого в закладі розкладу навчальних занять.

2.5. Перенести оцінки, отримані за час дистанційного навчання до класних журналів та журналів індивідуального навчання.

3. Забезпечити виконання профілактичних заходів у закладі щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом і гострих респіраторних вірусних інфекцій.

4. Централізованій бухгалтерії відділу освіти (Яковенко Н.В.) здійснювати оплату праці педагогічним працівникам закладів освіти згідно штатного розпису, іншим працівникам закладу - в розмірі середньомісячної заробітної плати.

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Начальник                                                                                                                                Володимир КУТОВИЙ

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора Журавського ЗЗСО

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної  посади директора Журавського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Г.Ф.Вороного Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської  області

14:58 19.05.2021