Накази 2021 рік

Н А К А З

від 25 березня 2021 року Варва № 38

Про запровадження дистанційного навчання

У зв’язку з стрімким підвищенням захворюваності на COVID-19, з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами) та постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22 вересня 2020 року №55 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)», враховуючи рекомендації МОН України (лист №1/9-575 від 12.10.2020) «Про вжиття організаційних заходів із протидії розповсюдження COVID-19», листи МОН України № 1/9-420 від 05.08.2020року «Щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році», № 1/9-609 від 02.11.2020р. «Щодо організації дистанційного навчання»

НАКАЗУЮ:

1. Організувати освітній процес для учнів 1-11 класів в закладах загальної середньої освіти Варвинської селищної ради з 29 березня 2021 року за дистанційними технологіями навчання.

2. Керівникам закладів загальної середньої освіти:

2.1. Забезпечити інформування учасників освітнього процесу, батьківську громадськість, співробітників закладу щодо заходів запобігання поширення хвороби, проявів хвороби та дій у випадку захворювання.

2.2. Здійснювати контроль за залученням учнів до освітнього процесу.

2.3. Визначити особливості провадження освітнього процесу з використанням хмарних сервісів:

- Zoom онлайн-уроки, консультації;

- Google Classroom – обмін завданнями та результатами виконаних завдань, додаткові матеріали та посилання з відео поясненнями;

- Google drive – папки з завданнями та додатковими файлами;

- Viber – індивідуальні та групові бесіди, обмін файлами, миттєвими повідомленнями, посиланнями, опитуваннями;

- Telegram - індивідуальні та групові бесіди, обмін файлами, миттєвими повідомленнями, посиланнями, опитуваннями;

- Опитування по телефону;

- Платформа Microsoft Teams.

2.4. Наблизити робочий час в дистанційному режимі до затвердженого в закладі розкладу навчальних занять.

2.5. Перенести оцінки, отримані за час дистанційного навчання до класних журналів та журналів індивідуального навчання.

3. Забезпечити виконання профілактичних заходів у закладі щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом і гострих респіраторних вірусних інфекцій.

4. Централізованій бухгалтерії відділу освіти (Яковенко Н.В.) здійснювати оплату праці педагогічним працівникам закладів освіти згідно штатного розпису, іншим працівникам закладу - в розмірі середньомісячної заробітної плати.

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Начальник                                                                                                                                Володимир КУТОВИЙ