КАРТКА ПОСЛУГИ КОНСУЛЬТУВАННЯ

Комунальний заклад «Варвинський центр соціальних служб» Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернгівської області

смт Варва, вул. Шевченка, б. 42, каб. 2, 3; вул. Шевченка, б.35 (кабінет Консультативної служби);

контактний телефон: (236) 2-11-05

електронна пошта: varvacentr@ukr.net

Приймальні години: 8.00 - 17.00; перерва: 12.00 - 13.00

Назва послуги: КОНСУЛЬТУВАННЯ

Зміст послуги: допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення, складання плану виходу із складної життєвої ситуації, психологічне консультування; сприяння в отриманні правової допомоги.

Форма надання: денна; надається за місцем фактичного проживання/перебування отримувача послуги або у приміщенні суб’єкта, що надає послугу;

Термін надання: у день звернення або у строк, що не перевищує 3 робочих днів з дати звернення; при разовому та вуличному, кризовому консультуванні – безпосередньо при зверненні осіб.

Соціальні групи: особи/сім’ї у складних життєвих обставинах.

Гранична чисельність отримувачів: 10 осіб отримувачів послуг на 1 фахівця Умови: безоплатно

Документи, потрібні для отримання послуги: при тривалому, середньо- та короткотривалому консультуванні - копія паспорту, копія ідентифікаційного коду.

Правові підстави: Закон України «Про соціальні послуги», «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про соціальну роботу із сім’ями, дітьми та молоддю», постанова Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 587 «Про організацію надання соціальних послуг»; наказ Міністерства соціальної політики України від 31.03.2016 № 318 «Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги консультування», наказ Міністерства соціальної політики України від 23.06.2020  № 429 «Про затвердження Класифікатора соціальних послуг».