КАРТКА ПОСЛУГИ ІНФОРМУВАННЯ

Комунальний заклад «Варвинський центр соціальних служб» Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернгівської області

смт Варва, вул. Шевченка, б. 42, каб. 2, 3; вул. Шевченка, б.35 (кабінет Консультативної служби);

контактний телефон: (236) 2-11-05

електронна пошта: varvacentr@ukr.net

Приймальні години: 8.00 - 17.00; перерва: 12.00 - 13.00

Назва послуги: ІНФОРМУВАННЯ

Зміст послуги: надання довідкової інформації про послуги, які можна отримати безкоштовно від спеціалістів мережі центрів соціальних служб та надання контактів служб або установ, куди необхідно звернутися по відповідну допомогу. Сприяння в отриманні інформації з питань соціального захисту населення, у тому числі переліку та адрес надавачів соціальних послуг, умов їх отримання, тарифів на платні соціальні послуги; інформації щодо отримання медичної, правової допомоги, адміністративних послуг та інших видів допомоги, робіт.

Форма надання: денна; разова чи багаторазова;

Термін надання: 1 день;

Соціальні групи: особи, сім’ї,  які опинилися у складних життєвих обставинах;

Гранична чисельність отримувачів: 10 сімей/осіб отримувачів послуг на 1 фахівця

Умови: безоплатно;

Документи, потрібні для отримання послуги: копія паспорту, копія ідентифікаційного коду;

Правові підстави: Закон України «Про соціальні послуги», постанова Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 587 «Про організацію надання соціальних послуг»; наказ Міністерства соціальної політики України від 23.06.2020  № 429 «Про затвердження Класифікатора соціальних послуг».