До уваги військовослужбовців ЗСУ, ветеранів АТО/ООС та членів їх сімей !

Відповідно до Меморандуму про співробітництво між Міністерством увах ветеранів України (далі – Мінветеранів) та Міжнародним благодійнимфондом «Міжнародний фонд соціальної адаптації» (далі – МФСА) від 29 листопада 2021 року та з метою ефективної реалізації спільного проекту Мінветеранів та МФСА «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція вдержавну систему» (далі – проект «Норвегія-Україна») інформуємо про початок комплектування навчальних груп.

16:00 21.01.2022

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю інформує, що стартувала звітна кампанія щодо подачі працедавцями Звіту про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю за формою № 10-ПОІ.

14:48 10.01.2022

Соціальні послуги з догляду на професійній основі

Урядом прийнято постанову від 06.10.2021 № 1040 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі».

16:15 15.12.2021

До уваги надавачів соціальних послуг з догляду на професійній основі без здійснення підприємницької діяльності!

Чернігівський обласний центр соціальних служб, відповідно до Порядку підготовки та перепідготовки фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2021 №430 (зі змінами),  має намір проводити навчання даної категорії надавачів соціальних послуг.

16:15 15.12.2021

Пілотний проект «Почуй мене»

З 05 березня 2021 року Міністерством соціальної політики України у співпраці з громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність» реалізовується пілотний проект «Почуй мене», спрямований на полегшення комунікації людьми з вадами слуху та представниками органів виконавчої влади.

15:00 19.03.2021