Вітання Варвинського селищного голови

Дата: 21.08.2018 15:04

до Дня державного Прапора України та 27-ї річниці Незалежності України

Вельмишановні земляки!

Сьогодні, 23 серпня, напередодні 27-ї річниці Незалежності України, вся наша Україна, у т.ч. й наша рідна Варвинщина, відзначає День державного Прапора України, одного із символів України.

День державного Прапора України – це свято всіх поколінь українців, це – данина поваги до символів України. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію  про державність, незалежність та  соборність України.

Благородні кольори – синій та жовтий – кольори неба, сонця, пшениці як символу життя, символізують патріотизм нації та велику працю людей від Сходу до Заходу України.

Коли звучить Гімн та розгортається державний Прапор України – почуття патріотизму та національної єдності народжуються в душах та серцях кожного українця.

Вперше за роки Незалежності український Прапор залитий кров’ю найкращих синів і дочок України та окроплений святими сльозами їхніх матерів.

Українці – мирний народ, але нині ми змушені платити кровю за право жити під цим державним Прапором, під цим мирним небом та золотим сонцем.

Шановні земляки!

Наш державний Прапор об’єднав  захисників рідної землі, патріотів України; кличе нас до розбудови України,  щоб кожний із нас із  гордістю міг сказати: «Я – українець!».

Переконана: настане день, коли над Україною буде мирне небо, а українці будуть успішно розбудовувати свою рідну державу.

Нехай Бог охороняє рідну Україну, Варвинську об’єднану територіальну громаду, кожну родину та кожного з вас.

Слава великому українському народові!

Слава соборній та незалежній Україні!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)