ІНФОРМАЦІЯ про початок проходження перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”

Дата: 09.11.2018 14:51

Відповідно Закону України “Про очищення влади” для перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, згідно з Порядком проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Варвинською селищною радою 09 листопада 2018 року розпочато проведення перевірки щодо ПРОКОПЕНКО Ірини Іванівни,   начальника служби у справах дітей Варвинської селищної ради.

Додатки: заява Прокопенко І.І.

Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або  місцевого самоврядування, за 2017 рік подана Прокопенко І.І. та оприлюднена на офіційному веб-сайті НАЗК.

Про Очищення влади

1. Розпорядження №261 Про організацію проведення перевірки, передбаченою Законом України "Про очищення влади", стосовно новопризначеної особи

2. Заява Прокопенко І.І.