До відома споживачів водопостачання та водовідведення

Дата: 21.11.2018 14:30

Проект інвестиційної програми Комунального підприємства «Господар» Варвинської селищної ради на 2019 рік

Проект Інвестиційної програми КП «Господар» на 2019 р. розроблений відповідно до вимог «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 14.12.2012 р. № 630, постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 14.12.2012 р. № 381 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.01.2013 р. за № 98/22630.

Метою розробки інвестиційної програми є визначення обґрунтованості запланованих підприємством капіталовкладень та витрат у структурі інвестиційної складової тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення за регульованим тарифом на принципах економічної доцільності, а також цільового використання коштів.

Пропозиції від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань приймаються КП «Господар» в письмовому вигляді як особисто, так і шляхом направлення поштою протягом 14 календарних днів з дня розміщення  відповідної інформації за адресою: вул. Шевченка, 18, смт. Варва, Варвинський район, Чернігівська область, 17600.

1. Інвестиційна програма на 2019 рік

2. План витрат за джерелами фінансування на 2019 р