«Кольорова планета» у Варвинському ліцеї №2

Дата: 12.12.2018 09:27

Як не радіти тій людині, яка потрапила на кольорову планету? На заході з цікавою назвою «Кольорова планета», що проходив у Варвинському ліцеї №2,  були щасливі всі: учні 3-Б класу, учитель Шостакова Лідія Григорівна, Мащенко Олена Юріївна—керівник танцювального колективу КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Варвинської селищної ради, музичний керівник Мащенко Олег Іванович, глядачі. Меж радості не було, бо цьому сприяло багато факторів: акцентування уваги малечі на взаємодії людина-природа, залежності природи від людини так само, як і людини від природи, захисту всього живого, а також мирного неба. Головне, що діти самі пройнялися думкою про доцільність збереження планети для себе і для наступних поколінь.   Від перших хвилин і до кінця  пізнавально-хореографічного заходу наскрізною ниткою пройшла ідея заходу, яку вдало передано словами Богдана Лепкого:

Все на землі, все треба берегти –
          І птаха й звіра, і оту рослину,
          Не чванься тим, що цар природи ти –
          Бо врешті, ти його частинка.