Проведення засідання виконавчого комітету Варвинської селищної ради 15.01.2019

Дата: 10.01.2019 10:25

15 січня 2019 року о 10-00 в залі засідань селищної ради відбудеться  засідання виконавчого комітету Варвинської селищної ради

Порядок денний:

1. Про підсумки виконання Програми соціально-економічного розвитку Варвинської селищної ради за 2018 рік.
  2. Звіт про виконання Програми з благоустрою за 2018 рік.
  3. Про встановлення плати для батьків за перебування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти на 2019 рік.
  4. Про звільнення від оплати за харчування дітей у закладах  дошкільної освіти.
  5. Про схвалення Програми проведення інвентаризації масивів земель сільськогосподарського призначення на території Варвинської селищної ради Варвинського району Чернігівської області на 2019 рік.
  6. Про схвалення Програми  поводження з побутовими відходами на території Варвинської селищної ради на 2019-2020 роки.
  7. Про надання матеріальної допомоги.
  8. Про дозвіл на спилювання дерев.
  9. Про схвалення цільової Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в населених пунктах Варвинської селищної ради на 2019-2020 роки.
  10. Різне.