24 чергова сесія від 17.01.2019

Дата: 18.01.2019 11:28

18 січня 2019 року о 14.00 годині в залі засідань селищної ради відбулася двадцять четверта чергова сесія Варвинської селищної ради сьомого скликання.

Порядок денний

1.    Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність (Чепурна,Скорозвон …)
2.    Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)(Первун,Місько…)
3.    Про розгляд клопотання
СТОВ «Дружба-Нова»
4.    Про надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації масивів земель сільськогосподарського призначення
5.    Про затвердження Програми проведення інвентаризації
масивів земель сільськогосподарського призначення
на території Варвинської селищної ради
Варвинського району Чернігівської області на 2019 рік
6.    Про надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)(Даніленко,Матухно)
7.    Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок(Куркін,Бейкун,Лисова)
8.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки(Бойко)
9.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки(Лісовський)
10.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Балаба)
11.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Гутак)
12.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки(Єфременко)
13.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Куркін)
14.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки(Малієнко)
15.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки(Шаркеліс)
16.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки(Науменко)
17.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки(Хоменко)
18.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки(Денисенко)
19.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки(Лозовий)
20.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки(Лозова)
21.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки(Онищенко)
22.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки(Онищенко С.)
23.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки(Онищенко Ю.)
24.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки(Кульга)
25.    Про розгляд заяви Тищенка Л.П.
26.    Про відмову в наданні дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність(Бедрак,Оніщенко)
27.    Про припинення права користування земельними ділянками(Хорт,Пятниця,Вовчук…)
28.    Про встановлення розмірів орендної плати
29.    Про продаж земельної ділянки комунальної власності несільськогосподарського призначення(Жук О.)
30.    Про внесення змін в рішення Варвинської селищної ради
від 16 серпня 2018 року № 5-13/18отг
«Про передачу в оренду земельної ділянки»(Полонець О.)
31.    Звіт селищного голови
32.    Про втрату чинності рішення селищної ради