100 - річчя Дня Соборності України

Дата: 22.01.2019 15:59

22 січня 2019 року український народ святкує 100 - річчя  Дня Соборності України. Саме цього дня у 1919 році було проголошено Акт возз'єднання (злуки) Української народної республіки (УНР) і Західноукраїнської народної республіки (ЗУНР).

Нині Україна знову бореться за свою Соборність, і тема єдності набула колосальної ваги. Ми розуміємо, що непростим і довготривалим буде шлях до відновлення наших кордонів. Українці згуртувались, аби відстояти свою незалежність, територіальну цілісність держави.

Працівники Варвинської селищної ради поклали квіти до Обеліску Слави та пам’ятного знаку на честь учасників АТО в смт Варва.