Дата: 22.01.2019 16:03

30 листопада 2018 року стартував новий спільний Проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень». В рамках цього Проекту передбачається створення та підтримка існуючих ОСББ для отримання в подальшому грантових коштів з Фонду енергоефективності та інших джерел. Інформацію можна отримати за посиланням:

Найближчим часом, в січні місяці 2019 року, планується відкрити онлайн платформу для реєстрації ОСББ та ініціативних груп багатоквартирних будинків, які бажають створити ОСББ, для визначення тих, хто стане партнером Програми розвитку ООН в зазначеному Проекті.