Відбулась зустріч представників бюджетоформуючих підприємств з керівництвом Чернігівської митниці ДФС

Дата: 15.02.2019 15:42

Під час зустрічі з уповноваженими представниками учасників зовнішньоекономічної діяльності керівництвом митниці винесено на обговорення ряд найважливіших на даний час питань.

Присутніх на заході ознайомили з вимогами наказу ДФС України від 11.01.2019 №21 «Про забезпечення контролю достовірності декларування товарів» в частині аналізу факторів, що впливають на якість та швидкість виконання митних формальностей при митному оформленні товарів, що переміщуються через митний кордон України в зоні діяльності Чернігівської митниці ДФС в режимі «імпорт».

Велику увагу приділили обговоренню питання уникнення затримок в митному оформленні - можливість ідентифікації товарів митним органом під час проведення митного контролю, що впливає на  швидкість виконання митних формальностей.

Заступник начальника митниці Ігор Кашперов довів до громадськості особливості застосування автоматизованої системи аналізу та управління ризиками, основною метою якої є забезпечення вибірковості митного контролю.

Начальник митниці Олександр Шавлак наголосив на основних принципах здійснення державної митної справи – законності, єдиному порядку переміщення товарів, заохоченні доброчесності, гласності та прозорості, звернув увагу присутніх на питання щодо відповідальності за недостовірність декларування товарів, їх класифікацію та правильність визначення митної вартості.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області