Нагадування графіку проведення загальних зборів (сходів) громадян

Дата: 06.03.2019 11:45

Варвинська селищна рада нагадує графік проведення загальних зборів (сходів) громадян в населених пунктах Варвинської об’єднаної територіальної громади:

• с. Калиновиця – 12 березня 2019 року о 17-00 (приміщення сільської ради);
  • с. Леляки – 14 березня 2019 року об 11-00 (приміщення школи);
  • смт Варва – 17 березня 2019 року об 11-00 (будинок культури).

Довідома: відбулася зустріч жителів с.Воскресенське з селищним головою, а також з мешканцями спілкувалися і надавали відповіді: перший заступник селищного голови Кальний О.В., заступник директора КП Господар Садовий С.М., начальник відділу земельних відносин Ігнатенко Є.О., головний спеціаліст відділу економічного розвитку, містобудування, архітектури та ЖКГ селищної ради Пінчук П.М. та депутат по округу Лущик Л.О. Загалом зустріч пройшла в активному діалозі. За минулий рік в селі відновили вуличне освітлення, яке в процесі підключення, встановлено зупинку, щодня курсує шкільний автобус, яким доїжджають до Варви всі бажаючі жителі села. Людьми вже неодноразово підіймається питання щодо обмеження швидкості руху фур, благоустрій сільського кладовища та стихійних сміттєзвалищ. Стосовно останнього домовилися, що коли настане більш комфортна погода жителі з депутатом по округу за підтримки селищного голови вийдуть на суботник і приберуть сміття. А з завтрашнього дня місцеві жителі укладуть договір на вивезення ТПВ з КП. До речі 2 рази на місяць трактор приїжджає в село за сміттям. Ще одна з приємних подій, те що по селу проводять інтернет Гранат.