27 чергова сесія

Дата: 12.03.2019 15:20

21 березня 2019 року о 14.00 годині в залі засідань селищної ради відбудеться  двадцять сьома чергова сесія Варвинської селищної ради сьомого скликання

Проекти рішень на 27 чергову сесію 2019 року

Порядок денний:

1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність
2. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Кекух)
3. Про внесення змін до рішення Варвинської селищної ради Варвинського району Чернігівської області від 21 лютого 2019 року № 59 «Про дозвіл на оформлення права постійного користування земельною ділянкою» (Господар)
4. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок
5.  Про припинення права користування земельними ділянками(Андрієнко,Рогалєва)
6. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)(Дружба Нова)
7.  Про передачу земельної ділянки в постійне користування
8.  Про поновлення договору оренди на земельну ділянку
9.  Про розірвання договору оренди на земельну ділянку
10. Про розірвання договору оренди на земельну ділянку та передачу її у власність
11. Про розірвання договору оренди на земельну ділянку та передачу її у власність
12. Про розірвання договору оренди на земельну ділянку та передачу її у власність
13. Про припинення дії договору оренди на земельну ділянку(Бурлака)
14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки(Кива)
15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Кульга)
16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Довженка)
17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Грицаєнко)
18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Лозовий)
19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Лозова)
20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Жулай)
21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Лісовський)
22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Деревко)
23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Курдибайло)
24.  Про відтермінування розгляду заяв громадян (Козлов)
25. Про відмову в наданні дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність (Бобошко,Гарбар)
26.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності (Мрія)
27.  Про внесення змін до діючих договорів оренди земельних ділянок (Воскресенське)
28.  Про внесення змін до діючих договорів оренди земельних ділянок
29.  Про розгляд клопотання АТ «Варвамаслосирзавод»
30. Про дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду
31. Про продаж земельної ділянки комунальної власності несільськогосподарського призначення
32. Про поновлення договору оренди на земельну ділянку(Приватбанк)
33. Про припинення дії договору оренди на земельну ділянку
34. Про укладення договору на проведення земельних торгів
35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності
36. Про затвердження Програми місцевих стимулів для медичних працівників
на  2019 рік
37. Про внесення змін до штатного розпису КЗ "Варвинський будинок культури" Варвинської селищної ради
38. Про внесення змін до Плану (Програми)  соціально – економічного та культурного розвитку Варвинської селищної ради на 2019 рік
39.  Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва та ремонту на 2019 рік
40. Про редакційне уточнення найменування об`єкта (заходу) визначеного розпорядженням КМУ від 23.01.2019 № 39-р «Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій»
41. Про внесення змін до рішення двадцять другої сесії сьомого скликання селищної
ради від 20 грудня 2018 року  № 9-22/18отг «Про селищний бюджет  Варвинської
селищної об`єднаної територіальної громади на 2019 рік»
42. Про надання згоди на пропозицію
щодо безоплатної передачі у комунальну власність майна
43. Про надання кімнати
44. Про внесення змін до рішення від 5 січня 2018 року №_12-1/18отг «Про затвердження Положення про старосту Варвинської селищної ради»
45. Про внесення змін у додатки до рішення Варвинської селищної ради від 19.04.2018 № 31-7/18отг
46.  Про надання згоди на пропозицію
щодо безоплатної передачі у комунальну власність нерухомого майна
47.  Про надання згоди на пропозицію
щодо безоплатної передачі у комунальну власність нерухомого майна
48.  Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 календарний рік
49.  Різне